KONGRES KULTURY - UROCZYSTE OTWARCIE

W dniach 15- 17 czerwca odbył się Kongres Kultury w Pułtusku - wydarzenie to jest już kolejnym z cyklu przedsięwzięć organizowanych z okazji 95-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. Uroczystego...

Czytaj dalej

PUCHAR 95-LECIA PZŁ W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH

W dniach 2-3 czerwca 2018 r na strzelnicy myśliwskiej w Poznaniu odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar 95 lecia Polskiego Związku Łowieckiego. W skład drużyny reprezentującej okręg...

Czytaj dalej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL " O RÓG WOJSKIEGO"

XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej " O Róg Wojskiego" – Pszczyna 2018 za nami. To było wyjątkowe wydarzenie o bardzo wysokim poziomie artystycznym - prezentacje zespołowe osiągnęły...

Czytaj dalej

ZMIANY W USTAWIE PRAWO ŁOWIECKIE

W dniu 15 czerwca 2018 roku w Sejmie RP przegłosowany został kolejny projekt zmiany ustawy – Prawo łowieckie. Projekt trafi teraz do Senatu, a następnie do podpisu przez Prezydenta RP.

Czytaj dalej

POSIEDZENIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZŁ

W dniu 12 czerwca br. odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego PZŁ. Podczas posiedzenia podjęto uchwały dot. bieżącej działalności organizacji.

Czytaj dalej

KONGRES KULTURY ŁOWIECKIEJ

Kongres Kultury Łowieckiej organizowany z okazji 95-lecia już za kilka dni.

Czytaj dalej

NOWELIZACJA USTAWY PRAWO ŁOWIECKIE

W dniu 7 czerwca odbyło się pierwsze czytanie projektu nowelizacji ustawy prawo łowieckie. Projekt wprowadza zmiany w systemie szacowania szkód łowieckich.

Czytaj dalej

KUCHNIA POLSKA WCZORAJ I DZIŚ

W sobotę 2 czerwca odbyła się X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”, w której po raz pierwszy udział wzięli myśliwi.

Czytaj dalej

SIEDLECKA MAJÓWKA MYŚLIWSKA

W ostatni majowy weekend w Woli Gułowskiej myśliwi okręgu siedleckiego spotkali się na wspólnym spotkaniu o nazwie Siedlecka Majówka Myśliwska. Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Czytaj dalej

FESTIWAL SŁUŻB MUNDUROWYCH

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowano Miejski Festiwal Służb Mundurowych - jednym ze współorganizatorów był Polski Związek Łowiecki

Czytaj dalej

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Polski Związek Łowiecki zaprasza do składania ofert w postępowaniu, którego przedmiotem jest zakup chłodni do przechowywania tusz dzików pozyskanych w strefach występowania ognisk wirusa ASF.

Czytaj dalej

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO RZECZNIKA...

Polski Związek Łowiecki informuje o rozpoczęciu procedury naboru na stanowisko rzecznika prasowego.

Czytaj dalej