"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
WYNIKI ZAWODÓW STRZELECKICH 2016

2016

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny
1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

09.04.2016

J. Adamczyk

2.

Puchar FAM Pionki

Radom

23.04.2016

A. Madej

3.

Puchar Podbeskidzia

Bielsko Biała

30.04.2016

M. Ziomek

4. Puchar Prezydenta Miasta Piły

Piła

01.05.2016

J. Plenkiewicz

5.

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik

Piotrków Trybunalski

07.05.2016

T. Skalski

6. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna

Leszno

08.05.2016

M. Maciejewski
7. Puchar MTP

Poznań

14.05.2016

W. Kobierski

8. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Chełm

21-22.05.2016

S. Gąsienica

9. Puchar Blaser’a / Parcour

Poznań

28.05.2016

W. Marconi

10. Puchar Blaser’a

Poznań

29.05.2016

W. Marconi

11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

04.06.2016

A. Madej

12. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Toruń

11-12.06.2016

W. Kraiński

13.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

11.06.2016

P. Poraniuk

14.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów

Warszawa

11.06.2016

J. Plenkiewicz

15.

Puchar Kujaw

Włocławek

18.06.2016

M. Świerczek

16.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

19.06.2016

W. Szymański

17. Puchar Prezydenta Miasta Łomży

Łomża

25.06.2016

J. Borkowski

18. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej

Opole

02-03.07.2016

W. Marconi

19.

Memoriał E. Woźnego

Poznań/Wolsztyn

09.07.2016

W. Marconi
20. Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz/Krynica

16.07.2016

S. Gąsienica

21. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

17.07.2016

B. Kaśnicki

22. Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua

Koszalin

23.07.2016

M. Maciejewski

23.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

30.07.2016

W. Kraiński

24.

Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk

06.08.2016

P. Pełczyński

25.

Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna

Olsztyn

13.08.2016

J. Borkowski

26.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

20.08.2016

J. Plenkiewicz

27. Puchar Elbląga

Elbląg

27.08.2016

W. Kraiński

28. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Radom

03-04.09.2016

P. Pełczyński

29. Puchar Winobrania

Zielona Góra/Wolsztyn

10.09.2016

J. Adamczyk

30.

XXII Turniej Chmielakowy

Chełm

10.09.2016

W. Szymański

31.

Puchar Podlasia

Białystok

10.09.2016

M.Flis

32.

Puchar Opolszczyzny

Opole

17.09.2016

M. Flis

33.

Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

17.09.2016

W. Kobierski

34.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

24.09.2016

T. Skalski

35.

Puchar Jesieni

Lublin

24.09.2016

M. Ziomek

36.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

01.10.2016

B. Kaśnicki

37.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

08.10.2016

S. Gąsiennica