WYNIKI ZAWODÓW STRZELECKICH 2014

2014

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin
1.
Puchar Browninga i Winchestera Katowice 05.04.2014
2.
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda Toruń 12.04.2014
3.
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda Elbląg 12.04.2014
4.
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda Kalisz 12.04.2014
5.
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda Radom 12.04,2014
6.
Puchar Fam Pionki Radom 26.04.2014
7.
Puchar Miasta prezydenta Piły Piła 01.05.2014
8.
Puchar Swarovski Optik Piotrków Trybunalski 10.05.2014
9.
Puchar Prezydenta Miasta Konina Konin 11.05.2014
10. Puchar Targów Poznańskich Poznań 17.05.2014
11. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka Koszalin 24-25.05.2014
12. Puchar Prezydenta Miasta Łomży Łomża 31.05.2014
13. Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 31.05.2014
14. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda Słupsk 07.06.2014
15. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda Białystok 07.06.2014
16. Eliminacja Ligi strzeleckiej II runda Leszno 07.06.2014
17. Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda Kielce 07.06.2014
18. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Poznań 14.06.2014
19. Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń 21.06.2014
20. Puchar Gryfa Szczecińskiego Szczecin 21.06.2014
21. Ogólnopolski Puchar Dian Leszno 28.06.2014
22. Ogólnopolskie Zawody Seniorów Ciechanów 28.06.2014
23. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 05.07.2014
24. Puchar Podlasia Białystok 06.07.2014
25. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Włocławek 12-13.07.2014
26. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej Katowice 19.07.2014
27. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda Bydgoszcz 26.07.2014
28. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda Łomża 26.07.2014
29. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda Jelenia Góra 26.07.2014
30. Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda Chełm 26.07.2014
31. Puchar Jezior Mazurskich Giżycko 02.08.2014
32. Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 09.08.2014
33. Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna Olsztyn 16.08.2014
34. Puchar Stock Polska Elbląg 23.08.2014
35. Puchar Grodu nad Prosną Kalisz 24.08.2014
36. Finał Ligi Strzeleckiej Częstochowa 30.08.2014
37. Puchar Winobrania Zielona Góra 13.09.2014
38. XX Turniej Chmielakowy Chełm 13.09.2014
39. Puchar Opolszczyzny Opole 20.09.2014
40. Puchar Łuczniczki Bydgoszcz 27.09.2014
41. Puchar Jesieni Lublin 28.09.2014
42. Puchar Dymarek Świętokrzyskich Kielce 11.10.2014