"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking Wawrzynowców za rok 2016

2016

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2016

 

Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN SREBRNY
1 Ambroziak Grażyna Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
449
435
433
1317
WAWRZYN BRĄZOWY
2 Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
444
433
399
1276
3 Jasiorowska Aleksandra Irena Radom Puchar Kujaw
Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
429
397
1270


Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY
1 Jamróz Kamil Hubert Kielce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał E. Woźnego
XXII Turniej Chmielakowy
484
484
481
1449
2 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
485
482
482
1449
3 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Blaser’a
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
483
481
479
1443
4 Górski Henryk Tarnobrzeg Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
483
481
479
1443
5 Pasztaleniec Mariusz Tarnobrzeg Puchar Blaser’a
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
481
478
478
1437
6 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
483
478
472
1433
7 Huminiak Tomasz Warszawa Puchar Opolszczyzny
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Blaser’a
482
477
474
1433
8 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Elbląga
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
481
478
473
1432
9 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Blaser’a
Puchar Browninga i Winchestera
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
480
476
475
1431
10 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Jezior Mazurskich
487
474
469
1430
11 Maciaszek Konrad Konin Puchar FAM Pionki
Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
478
477
472
1427
12 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
479
467
1427
13 Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Blaser’a
Puchar MTP
477
477
472
1426
14 Gawdzik Michał Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
479
473
473
1425
15 Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
481
480
464
1425
16 Szyszka Piotr Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Memoriał Adama Kraińskiego
476
474
474
1424
17 Surma Tomasz Łódź Puchar Elbląga
Puchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
476
475
471
1422
18 Adamczyk Bartosz Opole Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Grodu nad Prosną
484
472
466
1422
19 Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
482
472
468
1422
20 Prill Tomasz Elbląg Puchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
476
474
472
1422
21 Oleksik Marcin Paweł Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar FAM Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
481
469
469
1419
22 Czerwień Dariusz Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał E. Woźnego
479
470
468
1417
23 Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
479
473
465
1417
24 Buda Marek Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
476
470
469
1415
25 Pankowski Marcin Płock Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
480
470
463
1413
26 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar „Jury Częstochowskiej”
476
471
465
1412
27 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
485
464
461
1410
WAWRZYN SREBRNY
28 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar FAM Pionki
473
468
468
1409
29 Borys Damian Andrzej Słupsk Puchar Blaser’a
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
475
466
465
1406
30 Gęsiarz Szymon Częstochowa Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Podbeskidzia
Puchar Browninga i Winchestera
471
469
465
1405
31 Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
472
469
463
1404
32 Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Prezydenta Miasta Piły
474
473
456
1403
33 Hanusz Jakub Siedlce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
Puchar FAM Pionki
470
467
465
1402
34 Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Nowosądecki Puchar Lata
Puchar Łuczniczki
478
463
461
1402
35 Smoliński Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar MTP
473
467
461
1401
36 Furmańczak Tomasz Leszno Puchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
468
467
465
1400
37 Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
XXII Turniej Chmielakowy
468
467
464
1399
38 Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Elbląga
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
469
467
463
1399
39 Madej Jakub Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
482
458
457
1397
40 Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Blaser’a
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar MTP
479
462
456
1397
41 Marlęga Sławomir Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Elbląga
477
462
458
1397
42 Karpik Michał Toruń Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Elbląga
467
466
462
1395
43 Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Memoriał Adama Kraińskiego
466
466
463
1395
44 Gocałek Krzysztof Poznań Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
483
456
455
1394
45 Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
458
457
1394
46 Tomala Sławomir Tarnobrzeg KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
470
466
457
1393
47 Rubiś Mariusz Krosno Puchar Elbląga
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
475
460
458
1393
48 Rudnicki Marcin Toruń Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Blaser’a
Puchar Toruńskiej Katarzynki
470
467
456
1393
49 Nowicki Karol Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
472
470
451
1393
50 Święcki Krzysztof Łomża Puchar FAM Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
473
461
456
1390
51 Mizerski Maciej Lublin Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
467
463
460
1390
52 Roszko Marcin Suwałki Puchar Elbląga
Puchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
471
460
459
1390
53 Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar MTP
Memoriał E. Woźnego
469
461
460
1390
54 Turczyn Paweł Ostrołęka Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
467
462
460
1389
55 Neneman Tomasz Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Kujaw
Memoriał E. Woźnego
464
464
460
1388
56 Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
467
461
460
1388
57 Kmieć Tomasz Szczecin Memoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
469
460
457
1386
58 Fiszer Marcin Poznań Puchar Blaser’a
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
461
460
1382
59 Węgielewski Kamil Toruń KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Elbląga
470
459
452
1381
60 Leźnicki Jacek Olsztyn Puchar Elbląga
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
466
463
452
1381
61 Oborski Przemysław Piła Puchar Winobrania
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
472
458
451
1381
62 Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Elbląga
470
457
452
1379
63 Godusławski Adam Warszawa Puchar Jesieni
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Blaser’a
467
460
452
1379
64 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Blaser’a
461
460
457
1378
65 Goerick Marek Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar FAM Pionki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
460
444
1378
66 Miotła Grzegorz Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
XXII Turniej Chmielakowy
467
457
453
1377
67 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Puchar FAM Pionki
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
462
449
1377
68 Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
460
459
455
1374
69 Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
462
457
455
1374
70 Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Łuczniczki
Puchar Elbląga
Memoriał Adama Kraińskiego
462
458
453
1373
71 Nowacki Mateusz Kalisz Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Puchar Opolszczyzny
463
455
454
1372
72 Jaślanek Michał Zielona Góra Puchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Puchar Opolszczyzny
474
463
434
1371
73 Lipiński Jacek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Elbląga
464
454
453
1371
74 Szarpak Andrzej Zielona Góra Memoriał E. Woźnego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Winobrania
462
460
449
1371
75 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
466
461
443
1370
76 Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Opolszczyzny
Memoriał E. Woźnego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
460
458
452
1370
77 Sosiński Bartosz Płock Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar FAM Pionki
463
458
449
1370
78 Krawczyk Paweł Radom Puchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
464
455
451
1370
79 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
461
461
447
1369
80 Golec Michał Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
464
458
446
1368
81 Dobrzykowski Rafał Poznań Puchar Blaser’a
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Łuczniczki
465
457
446
1368
82 Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
459
445
1367
83 Barszcz Krzysztof Rzeszów Puchar FAM Pionki
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
461
453
452
1366
84 Wiśniewski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
462
452
452
1366
85 Zawiślan Marcin Kamil Nowy Sącz Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
456
455
454
1365
86 Tuszkowski Ryszard Suwałki Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Podlasia
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
461
454
450
1365
87 Suchodolski Adam Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar FAM Pionki
Puchar Grodu nad Prosną
462
452
451
1365
88 Kneblewski Łukasz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Blaser’a
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
459
445
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
89 Borowicz Paweł Henryk Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
460
457
447
1364
90 Gocoł Bartosz Hubert Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Łuczniczki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
462
456
444
1362
91 Niczyporuk Leszek Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Blaser’a
Puchar Prezydenta Miasta Piły
462
452
445
1359
92 Bisping Andrzej Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw
Puchar Podbeskidzia
458
452
449
1359
93 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
Memoriał Adama Kraińskiego
467
454
437
1358
94 Kocoń Wojciech Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
453
453
450
1356
95 Komarewski Tomasz Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Podlasia
465
446
445
1356
96 Gajda Robert Warszawa Puchar Jezior Mazurskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
467
454
434
1355
97 Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Elbląga
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
462
449
444
1355
98 Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Grodu nad Prosną
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
452
452
451
1355
99 Mołdrzyk Dawid Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
457
457
441
1355
100 Woropaj Zbigniew Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar FAM Pionki
459
449
445
1353
101 Barszcz Jerzy Kielce Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XXII Turniej Chmielakowy
459
451
443
1353
102 Szydełko Aleksander Wrocław Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
467
449
435
1351
103 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał E. Woźnego
462
455
434
1351
104 Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Winobrania
Puchar MTP
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
454
452
444
1350
105 Szyłejko Rafał Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Elbląga
Memoriał Adama Kraińskiego
460
455
435
1350
106 Pindera Paweł Wałbrzych Puchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
463
444
443
1350
107 Lewandowski Ryszard Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Blaser’a
450
450
449
1349
108 Smykowski Marcin Włocławek Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
456
447
446
1349
109 Wysocki Michał Kielce Puchar Grodu nad Prosną
Puchar FAM Pionki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
454
448
446
1348
110 Andrzejczyk Paweł Koszalin Puchar MTP
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
453
451
444
1348
111 Kowalski Jan Opole Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
463
445
440
1348
112 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Memoriał E. Woźnego
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
454
447
447
1348
113 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Opolszczyzny
464
445
439
1348
114 Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
461
453
433
1347
115 Kubiak Waldemar Krosno KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
445
434
1345
116 Golec Marcin Słupsk Puchar MTP
Puchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
454
445
445
1344
117 Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Puchar Blaser’a
Puchar Browninga i Winchestera
452
448
443
1343
118 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Jesieni
456
449
438
1343
119 Rączka Roman Poznań Puchar Winobrania
Memoriał E. Woźnego
Memoriał Adama Kraińskiego
459
446
437
1342
120 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Kujaw
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
452
452
438
1342
121 Zwierz Artur Poznań Puchar Blaser’a
Puchar MTP
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
453
451
438
1342
122 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
453
445
443
1341
123 Knaga Wojciech Ciechanów Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
466
445
429
1340
124 Sot Tomasz Janusz Radom XXII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
462
454
424
1340
125 Olender Robert Radom Puchar FAM Pionki
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Toruńskiej Katarzynki
448
446
445
1339
126 Kostrzewa Dariusz Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Elbląga
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
445
437
1339
127 Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Zawody o Puchar Północnego Mazowsza
450
444
443
1337
128 Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Winobrania
Puchar Łuczniczki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
452
449
435
1336
129 Górnik Jerzy Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Opolszczyzny
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
449
444
443
1336
130 Kamiński Wiesław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
459
441
435
1335
131 Nowak Tadeusz Tarnów Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
453
447
435
1335
132 Dorniak Robert Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
456
441
436
1333
133 Piętak Paweł Chełm XXII Turniej Chmielakowy
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
452
448
433
1333
134 Ryś Jacek Warszawa Puchar Opolszczyzny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar FAM Pionki
474
430
428
1332
135 Kwieciński Jarosław Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XXII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
454
439
437
1330
136 Winiarski Dariusz Andrzej Radom Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXII Turniej Chmielakowy
457
440
433
1330
137 Miszycki Piotr Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
453
439
438
1330
138 Paszenda Ryszard Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Podbeskidzia
454
453
422
1329
139 Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
451
441
437
1329
140 Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
Memoriał E. Woźnego
448
441
440
1329
141 Jordan Hubert Bielsko Biała Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Podbeskidzia
451
442
436
1329
142 Łożyński Piotr Witold Ciechanów Puchar FAM Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
449
441
439
1329
143 Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna
Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
450
442
437
1329
144 Baliński Roman Sieradz Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
450
447
431
1328
145 Gochnio Jerzy Antoni Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Podlasia
446
444
438
1328
146 Guzik Rafał Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Nowosądecki Puchar Lata
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
460
437
430
1327
147 Żak Michał Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
454
439
434
1327
148 Kukuła Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
450
449
428
1327
149 Górniak Tomasz Bielsko Biała Puchar Blaser’a
Puchar Podbeskidzia
Puchar MTP
448
440
439
1327
150 Dudkiewicz Władysław Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Memoriał E. Woźnego
Puchar Winobrania
452
438
436
1326
151 Kulikowski Marek Białystok Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Podlasia
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
463
441
421
1325
152 Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Memoriał E. Woźnego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
444
443
438
1325
153 Szypowski Robert Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
448
447
430
1325
154 Gromacki Krzysztof Olsztyn Puchar FAM Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
450
445
430
1325
155 Szypowski Jacek Olsztyn Puchar Elbląga
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Jezior Mazurskich
455
435
434
1324
156 Pióro Robert Siedlce Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Podlasia
Memoriał Adama Kraińskiego
447
440
437
1324
157 Bernacki Roman Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Podbeskidzia
442
441
439
1322
158 Piecuch Piotr Chełm KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Kujaw
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
440
437
1321
159 Kwiatkowski Miłosz Częstochowa Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
446
446
429
1321
160 Obigło Michał Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar FAM Pionki
449
443
428
1320
161 Witczyk Rafał Piła Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Elbląga
Puchar Prezydenta Miasta Piły
455
451
414
1320
162 Hanusz Wojciech Siedlce Puchar FAM Pionki
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
450
436
434
1320