Ranking Wawrzynowców za rok 2015

2015

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2015

 

Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN BRĄZOWY
1 Ambroziak Grażyna Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ Dian
443
434
425
1302
2 Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ Dian
Puchar Opolszczyzny
432
426
423
1281



Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
489
487
481
1457
WAWRZYN ZŁOTY
2 Jamróz Kamil Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
487
482
482
1451
3 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
482
481
481
1444
4 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
482
480
479
1441
5 Szugajew Michał Ciechanów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
485
480
476
1441
6 Bać Stanisław Rzeszów Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar FAM Pionki
482
481
477
1440
7 Prill Tomasz Elbląg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
493
474
472
1439
8 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
482
481
474
1437
9 Górski Henryk Tarnobrzeg Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
486
481
468
1435
10 Rudnicki Marcin Toruń Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
487
474
473
1434
11 Szyszka Piotr Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
483
476
475
1434
12 Nowak Lech Poznań Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
477
476
1432
13 Włodarczyk Remigiusz Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
481
476
474
1431
14 Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
480
478
473
1431
15 Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar FAM Pionki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
477
476
475
1428
16 Marlęga Sławomir Ciechanów Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
480
474
473
1427
17 Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
477
476
474
1427
18 Jędral Robert Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Browninga i Winchestera
480
475
469
1424
19 Huminiak Tomasz Wrocław Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
477
473
471
1421
20 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
478
473
470
1421
21 Grobelny Adam Konin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Puchar FAM Pionki
475
474
472
1421
22 Skibiak Dariusz Elbląg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar FAM Pionki
471
468
482
1421
23 Rubiś Mariusz Krosno Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
478
471
470
1419
24 Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
481
473
463
1417
25 Szober Krzysztof Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
476
472
469
1417
26 Goerick Marek Elbląg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
476
471
470
1417
27 Borys Damian Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
475
474
467
1416
28 Gawdzik Michał Katowice Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
478
469
467
1414
29 Kamiński Krzysztof Warszawa Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
487
465
462
1414
30 Aniołkowski Piotr Toruń Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
486
472
455
1413
31 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
480
470
462
1412
32 Oleksik Marcin Paweł Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
482
467
463
1412
33 Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
480
468
464
1412
34 Tomala Sławomir Tarnobrzeg Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
475
473
464
1412
35 Pospiech Sergiusz Katowice Puchar Browninga i Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar FAM Pionki
475
474
463
1412
WAWRZYN SREBRNY
36 Kraiński Piotr Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
471
467
1409
37 Madej Jakub Radom Puchar Jesieni
Puchar Północnego Mazowsza
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
483
468
458
1409
38 Borowicz Paweł Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
486
463
459
1408
39 Gajda Robert Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
475
468
465
1408
40 Czerwień Dariusz Piła Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
479
466
463
1408
41 Buda Marek Zielona Góra KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
475
469
463
1407
42 Kubiak Waldemar Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
479
466
461
1406
43 Furmańczak Tomasz Leszno Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
470
468
467
1405
44 Małecki Artur Krosno Puchar Jesieni
XXI Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
477
472
456
1405
45 Karpik Michał Toruń Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
470
468
467
1405
46 Szyłejko Rafał Gdańsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
474
466
464
1404
47 Surma Tomasz Łódź Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
472
465
464
1401
48 Sosiński Piotr Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
470
466
465
1401
49 Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
470
459
1400
50 Mierzejewski Jacek Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
480
460
460
1400
51 Pudełko Janusz Kraków Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
466
463
1400
52 Turczyn Paweł Ostrołęka Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
Puchar Północnego Mazowsza
469
466
463
1398
53 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
471
471
455
1397
54 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
472
462
462
1396
55 Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
470
466
460
1396
56 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
477
462
456
1395
57 Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
464
460
1395
58 Smolarski Roman Kielce Finał Ligi Strzeleckiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Memoriał Adama Kraińskiego
474
472
448
1394
59 Smykowski Marcin Włocławek Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
465
465
464
1394
60 Burak Andrzej Białystok Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
467
466
461
1394
61 Jackowski Rafał Krosno Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
467
457
1393
62 Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
472
461
459
1392
63 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
466
463
462
1391
64 Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
465
458
1391
65 Smoliński Piotr Elbląg Puchar FAM Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
471
463
457
1391
66 Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
466
465
460
1391
67 Węgielewski Kamil Toruń Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
467
462
461
1390
68 Szarpak Łukasz Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
465
464
460
1389
69 Pankowski Marcin Płock Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
474
460
455
1389
70 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
463
458
1388
71 Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
466
455
1388
72 Miotła Grzegorz Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar FAM Pionki
464
462
462
1388
73 Gawron Jakub Rzeszów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
466
464
458
1388
74 Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
470
459
459
1388
75 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
472
458
457
1387
76 Jaślanek Michał Zielona Góra Puchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
464
462
457
1383
77 Kmieć Tomasz Szczecin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Memoriał Adama Kraińskiego
465
461
456
1382
78 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
467
462
453
1382
79 Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
473
456
453
1382
80 Leźnicki Jacek Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
465
461
456
1382
81 Białobrzeski Artur Ostrołęka Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
465
461
454
1380
82 Zieliński Mariusz Włocławek Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
466
460
453
1379
83 Klaman Andrzej Gdańsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Północnego Mazowsza
466
461
452
1379
84 Lewandowski Marcin Konin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
465
459
455
1379
85 Winiarski Dariusz Andrzej Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
461
460
458
1379
86 Ozimek Tomasz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
465
459
455
1379
87 Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
480
454
444
1378
88 Pilcicki Bogusław Białystok KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
477
457
444
1378
89 Gochnio Jerzy Antoni Biała Podlaska Puchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
466
456
456
1378
90 Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
465
458
454
1377
91 Golec Mariusz Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
474
460
443
1377
92 Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
462
460
454
1376
93 Fiszer Marcin Poznań Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
470
453
452
1375
94 Szarpak Andrzej Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
459
458
458
1375
95 Fiebig Marian Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
462
459
454
1375
96 Niczyporuk Leszek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
470
464
441
1375
97 Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Północnego Mazowsza
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
465
462
447
1374
98 Górnik Jerzy Katowice Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
470
460
441
1371
99 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
459
458
454
1371
100 Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
458
456
456
1370
101 Lipiński Jacek Gdańsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
473
450
447
1370
102 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
460
457
453
1370
103 Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
460
456
454
1370
104 Kowalski Jan Opole Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
464
453
452
1369
105 Obigło Michał Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
470
456
443
1369
106 Jordan Hubert Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
460
459
450
1369
107 Suchodolski Adam Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
460
457
452
1369
108 Godusławski Adam Warszawa Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
459
440
1368
109 Rączka Roman Poznań Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
460
460
448
1368
110 Ficek Michał Bielsko Biała Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
461
454
452
1367
111 Haufa Leszek Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
468
453
446
1367
112 Hanusz Jakub Siedlce Puchar Podlasia
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
449
447
1366
113 Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Opolszczyzny
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
462
454
450
1366
114 Ryś Jacek Warszawa Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar FAM Pionki
466
453
446
1365
115 Szydełko Aleksander Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
474
447
444
1365
116 Długosz Jacek Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
464
452
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
117 Pindera Paweł Wałbrzych Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
460
452
452
1364
118 Łakomy Wojciech Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
459
456
449
1364
119 Golec Marcin Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
462
455
446
1363
120 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
460
458
444
1362
121 Pietrzak Robert Płock Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
469
449
444
1362
122 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
457
453
451
1361
123 Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
463
456
442
1361
124 Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
458
457
446
1361
125 Szwiec Ryszard Tarnów XXI Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
467
453
439
1359
126 Kruszyński Dariusz Kielce XXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
451
443
1358
127 Chuderski Kazimierz Gorzów Wielkopolski Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
461
451
446
1358
128 Pióro Robert Siedlce Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
459
452
447
1358
129 Adamczyk Bartosz Opole Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Grodu nad Prosną
464
451
443
1358
130 Kostrzewa Dariusz Warszawa Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
455
451
451
1357
131 Sosiński Bartosz Płock Puchar Kujaw "Patronat Prezydenta Włocławka"
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
460
450
446
1356
132 Demps Krzysztof Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
463
451
442
1356
133 Żak Michał Koszalin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
461
451
441
1353
134 Gruza Stanisław Krosno Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
461
449
443
1353
135 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
472
441
439
1352
136 Wiśniewski Marek Toruń Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
449
448
1352
137 Pietrusza Wojciech Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
464
444
444
1352
138 Gawliński Janusz Warszawa Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
453
450
448
1351
139 Stańczuk Krzysztof Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
452
449
449
1350
140 Walisko Sławomir Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
459
451
440
1350
141 Radzimski Jacek Leszno Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
450
443
1350
142 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar „Jury Częstochowskiej”
Puchar Browninga i Winchestera
455
452
442
1349
143 Makowski Sławomir Gdańsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
456
448
445
1349
144 Ruta Mirosław Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
447
445
1348
145 Kukuła Tomasz Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
456
447
444
1347
146 Bałdyga Grzegorz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
450
442
1347
147 Paszenda Ryszard Katowice Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
449
449
448
1346
148 Piecuch Piotr Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
449
448
448
1345
149 Senger Marcin Piła Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
471
439
434
1344
150 Mizerski Maciej Lublin XXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
463
461
420
1344
151 Niemiec Piotr Elbląg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
452
448
443
1343
152 Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
452
446
445
1343
153 Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
447
434
1342
154 Duplicki Jacek Warszawa Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
450
447
444
1341
155 Placha Piotr Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
451
445
444
1340
156 Damaz Wiesław Skierniewice Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
460
450
430
1340
157 Golec Michał Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
451
447
442
1340
158 Tuszkowski Ryszard Suwałki Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
447
447
446
1340
159 Hajczuk Wiesław Ciechanów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar FAM Pionki
448
447
444
1339
160 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
444
438
1339
161 Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
457
444
437
1338
162 Kapuściński Rafał Elbląg Puchar Północnego Mazowsza
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
455
450
433
1338
163 Binko Daniel Wrocław Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
449
449
440
1338
164 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
449
448
440
1337
165 Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich
Puchar FAM Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
452
445
439
1336
166 Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar FAM Pionki
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
457
457
421
1335
167 Onopiak Ryszard Elbląg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar FAM Pionki
449
446
439
1334
168 Kocoń Adrian Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
452
449
433
1334
169 Markiewicz Maciej Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
455
451
428
1334
170 Janczak Krzysztof Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
447
447
439
1333
171 Molski Krzysztof Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
448
448
437
1333
172 Szpak Piotr Wrocław Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
451
447
435
1333
173 Kwaśniewski Marcin Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
448
444
440
1332
174 Wąsik Dawid Bielsko Biała Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
446
444
442
1332
175 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
454
442
436
1332
176 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
XXI Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
452
450
429
1331
177 Kocoń Aleksander Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
450
442
438
1330
178 Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar FAM Pionki
460
436
433
1329
179 Pietraszek Piotr Gdańsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
450
440
438
1328
180 Jóźwik Olaf Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
444
443
441
1328
181 Bęćkowski Jarosław Szczecin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
447
430
1327
182 Kneblewski Łukasz Koszalin Puchar Gryfa Szczecińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
444
443
439
1326
183 Godula Mirosław Łomża Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
458
436
432
1326
184 Grzybowski Zbigniew Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
XXI Turniej Chmielakowy
449
442
435
1326
185 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
448
438
438
1324
186 Karpiński Krzysztof Toruń Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
447
409
1324
187 Dudek Bogdan Toruń Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Konina
445
441
438
1324
188 Rozpendowski Łukasz Konin Puchar Prezydenta Miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
472
439
413
1324
189 Kocoń Kamil Wałbrzych Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
445
442
436
1323
190 Milczarek Paweł Ciechanów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Północnego Mazowsza
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
442
441
440
1323
191 Krawczyk Paweł Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
442
431
1323
192 Grynia Jerzy Koszalin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
449
445
429
1323
193 Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
454
442
427
1323
194 Deniziak Ryszard Antoni Łomża Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
456
433
433
1322
195 Nowak Tadeusz Tarnów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jesieni
Puchar „Jury Częstochowskiej”
457
441
424
1322
196 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
443
440
438
1321
197 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I runda
450
440
431
1321
198 Gospodarczyk Rafał Tarnobrzeg XXI Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II runda
452
442
426
1320