Ranking Wawrzynowców za rok 2014

2014

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2014
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Jamróz Kamil Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XX Turniej Chmielakowy
490
486
483
1459
WAWRZYN ZŁOTY
2 Górski Henryk Tarnobrzeg XX Turniej Chmielakowy
Puchar Swarovski Optik
Finał Ligi Strzeleckiej
486
483
477
1446
3 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
486
478
477
1441
4 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
480
480
1441
5 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
486
479
475
1440
6 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Miasta prezydenta Piły
487
477
475
1439
7 Szober Krzysztof Zielona Góra Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
482
479
476
1437
8 Jędral Robert Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Swarovski Optik
480
480
477
1437
9 Bać Stanisław Rzeszów Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Grodu nad Prosną
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
481
480
476
1437
10 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
482
482
470
1434
11 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Swarovski Optik
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
481
480
472
1433
12 Neneman Tomasz Konin Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
482
475
475
1432
13 Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
480
479
472
1431
14 Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
477
470
1428
15 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
481
474
472
1427
16 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
479
473
472
1424
17 Czerwień Dariusz Piła Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
473
466
1422
18 Burak Andrzej Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Podlasia
Puchar Jezior Mazurskich
477
474
471
1422
19 Prill Tomasz Elbląg Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
475
474
472
1421
20 Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
473
468
1419
21 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Swarovski Optik
Puchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
476
475
468
1419
22 Szymański Tomasz Poznań Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
471
466
1418
23 Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
479
470
468
1417
24 Madej Jakub Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
475
471
471
1417
25 Surma Tomasz Łódź Puchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
476
472
469
1417
26 Smolarski Roman Kielce Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
481
467
466
1414
27 Nowicki Karol Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
485
465
464
1414
28 Huminiak Tomasz Wrocław Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta Miasta Konina
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
487
464
463
1414
29 Nowak Lech Poznań Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
471
464
1413
30 Furmańczak Tomasz Leszno Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Miasta prezydenta Piły
472
472
469
1413
31 Rubiś Mariusz Kraków Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
471
470
470
1411
32 Bekasiak Szymon Szczecin Puchar Łuczniczki
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
472
467
1411
33 Adamski Łukasz Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
479
469
462
1410
34 Pankowski Marcin Płock Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
470
466
1410
WAWRZYN SREBRNY
35 Goerick Marek Elbląg Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Swarovski Optik
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
474
468
467
1409
36 Marlęga Sławomir Ciechanów Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
472
471
466
1409
37 Andrzejczyk Paweł Koszalin Puchar Miasta prezydenta Piły
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
473
470
466
1409
38 Rudnicki Marcin Toruń Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
470
469
468
1407
39 Oleksik Marcin Paweł Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Fam Pionki
473
470
464
1407
40 Jordan Hubert Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
479
468
459
1406
41 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
472
467
465
1404
42 Adamczyk Bartosz Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
470
468
466
1404
43 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
475
466
461
1402
44 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
472
466
464
1402
45 Mizerski Maciej Lublin Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
469
459
1399
46 Brózda Łukasz Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Fam Pionki
468
465
464
1397
47 Szerszenowicz Jacek Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
485
459
452
1396
48 Jackowski Rafał Krosno Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
473
462
460
1395
49 Kubiak Waldemar Krosno Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
485
460
450
1395
50 Gocałek Krzysztof Poznań Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
472
465
458
1395
51 Fiszer Marcin Poznań Puchar Winobrania
Puchar Miasta prezydenta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
468
463
463
1394
52 Borys Damian Słupsk Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
469
454
1394
53 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
464
458
1394
54 Ficek Michał Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
476
460
458
1394
55 Grobelny Adam Konin Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
463
456
1392
56 Smoliński Piotr Elbląg Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
466
463
463
1392
57 Miotła Grzegorz Lublin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Jesieni
XX Turniej Chmielakowy
472
461
459
1392
58 Święcki Krzysztof Łomża Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
472
462
457
1391
59 Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Podlasia
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
464
461
1391
60 Hanusz Jakub Siedlce Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
471
462
458
1391
61 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
479
462
449
1390
62 Wróblewski Andrzej Kalisz Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
462
454
1390
63 Różański Leszek Sieradz Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Swarovski Optik
475
465
450
1390
64 Małecki Artur Krosno KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
471
460
458
1389
65 Szczotka Adam Bielsko Biała Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
473
464
452
1389
66 Markiewicz Maciej Poznań Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Stock Polska
476
457
455
1388
67 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Finał Ligi Strzeleckiej
XX Turniej Chmielakowy
Memoriał Adama Kraińskiego
471
459
457
1387
68 Szarpak Łukasz Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
476
460
449
1385
69 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
461
451
1384
70 Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Jesieni
Puchar Swarovski Optik
463
461
460
1384
71 Gajda Robert Warszawa Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
465
459
459
1383
72 Kmieć Tomasz Szczecin Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
468
464
450
1382
73 Kruszyński Dariusz Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
474
454
453
1381
74 Molski Krzysztof Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Jezior Mazurskich
466
464
451
1381
75 Szydełko Aleksander Wrocław Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
462
460
459
1381
76 Kaczyński Maciej Ostrołęka Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
478
452
451
1381
77 Ozimek Tomasz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
472
458
450
1380
78 Kocoń Adrian Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
470
457
453
1380
79 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
478
452
449
1379
80 Kneblewski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
465
462
452
1379
81 Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
464
448
1378
82 Gochnio Jerzy Biała Podlaska XX Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
473
462
443
1378
83 Jaślanek Michał Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
457
457
1378
84 Krajewski Marek Białystok Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
463
457
457
1377
85 Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
464
459
454
1377
86 Szyszka Piotr Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
462
449
1375
87 Pospiech Sergiusz Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
468
454
453
1375
88 Czajkowski Grzegorz Wrocław Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
462
457
455
1374
89 Radzimski Jacek Leszno Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
467
460
447
1374
90 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Miasta prezydenta Piły
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
464
461
449
1374
91 Buda Marek Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
459
458
456
1373
92 Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
468
460
445
1373
93 Piecuch Piotr Chełm KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Fam Pionki
XX Turniej Chmielakowy
467
454
452
1373
94 Pietrzak Robert Płock Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
464
458
451
1373
95 Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
459
457
456
1372
96 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
464
459
449
1372
97 Kramer Tadeusz Poznań Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
464
456
451
1371
98 Bęćkowski Jarosław Szczecin Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Winobrania
460
457
454
1371
99 Jesionowski Jakub Paweł Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
460
456
455
1371
100 Przybyłowicz Remigiusz Kalisz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
464
456
450
1370
101 Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Browninga i Winchestera
470
451
449
1370
102 Gawdzik Michał Katowice Puchar Swarovski Optik
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
449
447
1370
103 Franczak Mariusz Leszno Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
461
456
453
1370
104 Lewandowski Ryszard Koszalin Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
471
455
443
1369
105 Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Gryfa Szczecińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
458
456
454
1368
106 Jankowski Grzegorz Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
465
454
448
1367
107 Szymczuk Marcin Aleksander Białystok Puchar Jesieni
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
462
453
452
1367
108 Golec Michał Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
456
456
454
1366
109 Paszenda Ryszard Katowice Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
460
454
452
1366
110 Karpiński Krzysztof Toruń Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
457
456
452
1365
111 Niczyporuk Leszek Gdańsk Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
466
450
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
112 Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
456
447
1364
113 Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
456
455
452
1363
114 Gromacki Krzysztof Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
473
453
437
1363
115 Makowski Sławomir Gdańsk Puchar Targów Poznańskich
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
454
453
1362
116 Gawron Jakub Rzeszów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
458
441
1360
117 Obigło Michał Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Browninga i Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
459
454
447
1360
118 Binko Daniel Wrocław Puchar Winobrania
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
463
450
447
1360
119 Kędzierawski Piotr Chełm XX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
468
449
442
1359
120 Wiśniewski Marek Toruń Puchar Łuczniczki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
463
450
446
1359
121 Górnik Jerzy Katowice Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Opolszczyzny
461
450
448
1359
122 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
460
450
448
1358
123 Demps Krzysztof Gdańsk Puchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
452
451
1358
124 Kurzac Sławomir Piła Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Miasta prezydenta Piły
460
449
449
1358
125 Kulikowski Marek Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
462
449
447
1358
126 Kuchczyński Radosław Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
454
447
1358
127 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
457
451
449
1357
128 Bałdyga Grzegorz Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
457
452
448
1357
129 Piotrowski Krzysztof Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Łuczniczki
466
451
440
1357
130 Długosz Jacek Opole Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
453
447
1356
131 Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Stock Polska
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
455
442
1356
132 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Puchar Jesieni
XX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
458
449
448
1355
133 Sosiński Piotr Radom Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
457
449
449
1355
134 Knaga Wojciech Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
453
453
449
1355
135 Ruta Mirosław Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
458
451
446
1355
136 Walisko Sławomir Opole Puchar Browninga i Winchestera
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
456
442
1355
137 Kołak Marek Leszno Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
464
452
439
1355
138 Szarpak Andrzej Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
462
451
442
1355
139 Rudnicki Piotr Toruń Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
455
451
448
1354
140 Winiarski Dariusz Andrzej Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
449
441
1354
141 Ambroziak Grażyna Warszawa Puchar Jezior Mazurskich
Ogólnopolski Puchar Dian
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
450
445
1354
142 Lewandowski Krystian Szczecin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
464
445
445
1354
143 Wenerski Andrzej Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
457
452
445
1354
144 Gruza Stanisław Krosno Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
448
442
1354
145 Pietraszek Piotr Gdańsk Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
455
450
449
1354
146 Parda Marek Ciechanów Puchar Podlasia
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
456
451
445
1352
147 Bernacki Roman Katowice Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Swarovski Optik
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
459
453
440
1352
148 Ryś Jacek Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Prezydenta Miasta Łomży
452
451
448
1351
149 Ostrowski Jan Warszawa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
453
450
448
1351
150 Hajczuk Wiesław Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Podlasia
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
457
451
442
1350
151 Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
465
442
442
1349
152 Łakomy Wojciech Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
447
445
1348
153 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
XX Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
460
453
435
1348
154 Jóźwiak Piotr Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
462
443
443
1348
155 Komarewski Tomasz Białystok Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
450
450
448
1348
156 Skonieczny Jarosław Płock Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Swarovski Optik
452
449
445
1346
157 Suchodolski Adam Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
455
432
1346
158 Krawczyk Paweł Radom Puchar Jesieni
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
448
443
1345
159 Bella Aleksander Kalisz Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
462
445
438
1345
160 Jasiorowski Jan Radom Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
458
443
443
1344
161 Franczak Grzegorz Leszno Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
465
446
433
1344
162 Szczypka Hubert Płock Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Opolszczyzny
458
444
442
1344
163 Czepułkowski Ryszard Elbląg Puchar Stock Polska
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
452
436
1342
164 Fiebig Marian Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Puchar Browninga i Winchestera
455
444
443
1342
165 Kowalski Jan Opole Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
454
445
442
1341
166 Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
453
445
443
1341
167 Sikora Rafał Kalisz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
452
445
444
1341
168 Smykowski Marcin Włocławek Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
458
444
439
1341
169 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
452
451
437
1340
170 Kwaśnik Jarosław Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Miasta prezydenta Piły
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
454
429
1339
171 Sztajner Mariusz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
455
450
434
1339
172 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Fam Pionki
Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
452
445
442
1339
173 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
451
447
440
1338
174 Piętak Paweł Chełm XX Turniej Chmielakowy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
438
431
1334
175 Rączka Roman Poznań Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
457
441
435
1333
176 Bogdański Maciej Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
459
448
425
1332
177 Dudkiewicz Władysław Szczecin Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
456
438
436
1330
178 Godusławski Adam Warszawa Puchar Stock Polska
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
448
446
435
1329
179 Szyłejko Rafał Gdańsk Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
451
440
438
1329
180 Dorniak Robert Elbląg Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Stock Polska
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
449
441
438
1328
181 Wąsik Dawid Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
448
442
438
1328
182 Pióro Robert Siedlce Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
XX Turniej Chmielakowy
453
449
426
1328
183 Golec Mariusz Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
447
443
438
1328
184 Duplicki Jacek Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
451
444
433
1328
185 Deniziak Ryszard Antoni Łomża Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
448
444
435
1327
186 Jakubiak Konrad Bogumił Radom Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
450
440
437
1327
187 Neugebauer Jerzy Olsztyn Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
441
423
1327
188 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
XX Turniej Chmielakowy
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
443
442
441
1326
189 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
449
445
432
1326
190 Kocoń Kamil Wałbrzych Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
447
442
437
1326
191 Sosiński Bartosz Płock Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
453
446
426
1325
192 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Konina
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
447
444
434
1325
193 Jóźwik Olaf Krosno Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
444
443
437
1324
194 Golec Marcin Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Łuczniczki
442
442
439
1323
195 Sidoruk Andrzej Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Grodu nad Prosną
447
440
436
1323
196 Żak Michał Koszalin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Miasta prezydenta Piły
443
442
438
1323
197 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Miasta prezydenta Piły
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
447
444
432
1323
198 Barszcz Jerzy Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
455
442
426
1323
199 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
446
439
437
1322
200
Cerkanowicz Damian Jelenia Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
451
435
435
1321
201 Pilorz Grzegorz Katowice Puchar Opolszczyzny
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
451
440
430
1321
202 Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Winobrania
450
440
431
1321
203 Mróz Szymon Kalisz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
Puchar Prezydenta Miasta Konina
447
438
436
1321
204 Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Winobrania
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III Runda
Eliminacja Ligi Strzeleckiej II Runda
441
440
439
1320
205 Włodyka Hubert Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacja Ligi Strzeleckiej I Runda
Puchar Browninga i Winchestera
442
440
438
1320