"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking wawrzynowców 2013

2013

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2013

Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Jamróz Kamil Kielce Puchar Swarovski Optik
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
490
488
485
1463
2 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
490
489
481
1460
3 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
491
486
480
1457
4 Czerwień Dariusz Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
489
485
483
1457
5 Radwański Rafał Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
492
483
482
1457
6 Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar Swarovski Optik
Puchar Podlasia
Finał Ligi Strzeleckiej
489
484
483
1456
7 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
488
484
483
1455
WAWRZYN ZŁOTY
8 Adamski Łukasz Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
490
484
479
1453
9 Furmańczak Tomasz Leszno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
489
482
480
1451
10 Prill Tomasz Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
486
483
482
1451
11 Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
487
483
478
1448
12 Skibiak Dariusz Elbląg Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
482
481
481
1444
13 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
488
478
477
1443
14 Smolarski Roman Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
481
480
1443
15 Marlęga Sławomir Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
488
477
476
1441
16 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Warszawy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
483
482
475
1440
17 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
483
481
475
1439
18 Huminiak Tomasz Wrocław KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
480
477
1439
19 Stańczuk Krzysztof Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Stock Polska
484
479
475
1438
20 Smoliński Piotr Elbląg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Swarovski Optik
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
480
472
1437
21 Burak Andrzej Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Jezior Mazurskich
481
480
475
1436
22 Pankowski Marcin Płock Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
475
473
1434
23 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
488
479
467
1434
24 Nowak Lech Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
478
473
1432
25 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
476
1431
26 Jóźwiak Piotr Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
479
471
1431
27 Pudełko Janusz Kraków Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
481
475
474
1430
28 Fiszer Marcin Poznań Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
473
470
1430
29 Ziółkowski Wojciech Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Stock Polska
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
479
471
1430
30 Szymański Tomasz Poznań Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
481
475
474
1430
31 Gawron Jakub Rzeszów Puchar Grodu nad Prosną
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
475
471
1428
32 Święcki Krzysztof Łomża Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
490
477
460
1427
33 Knaga Wojciech Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
476
476
475
1427
34 Senger Marcin Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
482
478
466
1426
35 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
485
472
468
1425
36 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
483
478
464
1425
37 Franczak Mariusz Leszno Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
486
470
469
1425
38 Rubiś Mariusz Kraków Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
477
474
473
1424
39 Mizerski Maciej Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Swarovski Optik
477
476
471
1424
40 Bąkowski Jacek Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Łuczniczki
479
474
470
1423
41 Tuszkowski Ryszard Suwałki Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Podlasia
477
473
471
1421
42 Goerick Marek Elbląg Puchar Swarovski Optik
Puchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
487
474
460
1421
43 Oleksik Marcin Paweł Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Swarovski Optik
476
474
471
1421
44 Bęćkowski Jarosław Szczecin Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
471
467
1418
45 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Warszawy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
477
462
1418
46 Rudnicki Marcin Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
475
467
1418
47 Jackowski Rafał Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
481
473
463
1417
48 Neneman Tomasz Konin Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
474
472
471
1417
49 Suryn Jacek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
474
462
1417
50 Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Podlasia
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Browninga i Winchestera
482
473
461
1416
51 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
474
465
1416
52 Andrzejczyk Paweł Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
488
466
461
1415
53 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
475
470
469
1414
54 Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
473
466
1414
55 Skonieczny Jarosław Płock Puchar Winobrania
Puchar Stock Polska
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
470
470
1414
56 Góral Mariusz Katowice Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
485
469
460
1414
57 Kraiński Piotr Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
476
469
468
1413
58 Kazbieruk Grzegorz Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
476
461
1413
59 Demps Krzysztof Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
479
469
465
1413
60 Sołowiej Cezary Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Podlasia
477
469
467
1413
61 Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
469
463
1412
62 Różański Leszek Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Swarovski Optik
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
471
467
1412
63 Pióro Robert Siedlce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
467
467
1411
64 Kneblewski Łukasz Koszalin Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
473
463
1411
65 Kita Jan Tarnobrzeg XVIII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Finał Ligi Strzeleckiej
471
470
470
1411
66 Bałdyga Grzegorz Olsztyn Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
471
468
1410
67 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Winobrania
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
469
460
1410
WAWRZYN SREBRNY
68 Golec Mariusz Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
478
466
465
1409
69 Szarpak Andrzej Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
479
467
462
1408
70 Szczotka Adam Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
Puchar Grodu nad Prosną
471
470
467
1408
71 Pietrusza Wojciech Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
465
463
1407
72 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
XVIII Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
480
467
460
1407
73 Pilcicki Bogusław Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
471
469
467
1407
74 Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
469
467
1406
75 Piotrowski Krzysztof Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
480
465
461
1406
76 Szober Krzysztof Zielona Góra KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
474
467
465
1406
77 Borys Damian Słupsk Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Jezior Mazurskich
477
465
463
1405
78 Makowski Sławomir Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
468
466
1405
79 Karpiński Krzysztof Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
468
463
1405
80 Gawdzik Michał Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
467
467
1405
81 Mińszczak Dariusz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Swarovski Optik
Puchar Warszawy
471
467
466
1404
82 Kocoń Adrian Wałbrzych Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
463
461
1404
83 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
471
468
464
1403
84 Kurzyński Andrzej Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
466
461
1401
85 Adamczyk Bartosz Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
466
464
1401
86 Gęsiarz Szymon Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
464
460
1401
87 Wiśniewski Marek Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Łuczniczki
476
470
455
1401
88 Ruta Mirosław Bydgoszcz Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
475
468
458
1401
89 Surma Tomasz Łódź Puchar Swarovski Optik
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
469
459
1401
90 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Stock Polska
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
464
462
1400
91 Radzimski Leszek Leszno Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
464
460
1399
92 Krawczyk Paweł Radom Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
467
464
1399
93 Kamiński Krzysztof Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
464
459
1399
94 Lipiński Jacek Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Stock Polska
473
463
462
1398
95 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
483
462
453
1398
96 Karpiński Andrzej Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
472
464
462
1398
97 Niemiec Piotr Elbląg Puchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
471
464
463
1398
98 Nowicki Karol Olsztyn Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
468
460
1397
99 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
463
462
1397
100 Buda Marek Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Grodu nad Prosną
468
467
462
1397
101 Górnik Jerzy Katowice Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jesieni
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
468
466
462
1396
102 Hanusz Wojciech Siedlce Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Swarovski Optik
Puchar Warszawy
472
468
456
1396
103 Golec Michał Słupsk Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
464
458
1395
104 Ryś Jacek Warszawa Puchar Warszawy
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
465
461
1394
105 Kubiak Waldemar Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVIII Turniej Chmielakowy
476
460
458
1394
106 Ficek Michał Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
465
463
1394
107 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
469
463
461
1393
108 Mękal Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
468
467
458
1393
109 Kamiński Ryszard Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
464
462
1393
110 Golec Marcin Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
465
459
1393
111 Szpak Piotr Wrocław Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
468
462
462
1392
112 Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
462
462
1391
113 Lewandowski Marcin Konin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
472
461
458
1391
114 Obigło Michał Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
475
459
456
1390
115 Szyłejko Rafał Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
474
460
456
1390
116 Sosiński Piotr Radom Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
463
456
1389
117 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Stock Polska
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
474
461
454
1389
118 Mielczarkowski Waldemar Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
470
444
1388
119 Mizerski Zbigniew Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
477
458
452
1387
120 Kowalski Jan Opole Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
459
453
1387
121 Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
466
452
1386
122 Wenerski Andrzej Koszalin Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
475
461
450
1386
123 Kulikowski Marek Białystok Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
470
468
447
1385
124 Najda Stanisław Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Podlasia
464
461
460
1385
125 Walisko Sławomir Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
466
459
459
1384
126 Włodyka Hubert Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
458
458
1383
127 Niczyporuk Leszek Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
458
458
1383
128 Barszcz Jerzy Kielce Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Swarovski Optik
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
463
454
1382
129 Gaweł Patrycjusz Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
Puchar Toruńskiej Katarzynki
464
460
458
1382
130 Baliński Roman Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
462
445
1381
131 Kostrzewa Dariusz Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
473
459
448
1380
132 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
458
437
1380
133 Onopiak Ryszard Elbląg Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Targów Poznańskich
463
459
458
1380
134 Kaczyński Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
461
459
459
1379
135 Świeboda Robert Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
472
460
446
1378
136 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
471
457
450
1378
137 Ostrowski Jan Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
459
457
1378
138 Piecuch Piotr Chełm Puchar Jesieni
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
460
454
1378
139 Ozimek Tomasz Skierniewice Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
460
453
1378
140 Szczypka Hubert Płock Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
463
459
455
1377
141 Ankiewicz Tomasz Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Swarovski Optik
460
460
457
1377
142 Karp Maciej Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
459
454
1376
143 Markiewicz Paweł Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
456
454
1376
144 Paszenda Ryszard Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
457
457
1375
145 Roszko Marcin Suwałki Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
462
445
1375
146 Molski Krzysztof Białystok Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
456
456
1375
147 Sikora Rafał Kalisz Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
448
1375
148 Pieściński Jacek Toruń Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
468
428
1374
149 Lubecki Hubert Warszawa Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
458
454
1374
150 Rączka Roman Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
461
459
454
1374
151 Zieliński Marcin Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
458
453
1372
152 Jaroń Jan Paweł Kraków Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
448
467
1371
153 Pawszyk Jarosław Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Łuczniczki
461
459
451
1371
154 Kuczyński Bogdan Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
457
456
1370
155 Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
459
441
1369
156 Witczyk Rafał Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
472
453
444
1369
157 Bekasiak Szymon Szczecin KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
460
455
454
1369
158 Karpiński Marcin Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
455
456
1369
159 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
461
455
453
1369
160 Kotzian Daniel Warszawa Puchar Stock Polska
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
478
456
434
1368
161 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
461
455
452
1368
162 Pypłacz Maciej Częstochowa Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
448
448
1368
163 Janczak Krzysztof Wrocław Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
455
451
1367
164 Szydełko Aleksander Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Targów Poznańskich
467
452
448
1367
165 Gruza Stanisław Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
446
448
1367
166 Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
455
451
1367
167 Miotła Grzegorz Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
464
451
451
1366
168 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
459
454
453
1366
169 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Opolszczyzny
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
455
455
1366
170 Gaweł Piotr Przemyśl KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
461
458
447
1366
171 Sius Tomasz Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
464
454
448
1366
172 Gawliński Janusz Warszawa Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
457
445
1365
173 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
453
453
1365
174 Garkowski Jakub Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Podlasia
466
455
444
1365
175 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
467
454
444
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
176 Cichy Dariusz Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
454
444
1364
177 Jasiorowski Jan Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
450
457
1362
178 Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Stock Polska
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
460
442
1362
179 Muszyński Wojciech Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
453
451
1362
180 Prędki Paweł Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
460
460
441
1361
181 Kołodziej Piotr Kalisz Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
467
453
441
1361
182 Wypych Damian Łódź Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
469
422
1360
183 Fryc Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
453
439
1359
184 Pilorz Grzegorz Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
453
452
1359
185 Kurzac Sławomir Piła Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
450
449
1359
186 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
449
447
1358
187 Kwieciński Jarosław Kielce XVIII Turniej Chmielakowy
Puchar Swarovski Optik
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
456
427
1357
188 Woropaj Zbigniew Koszalin Puchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
448
444
1357
189 Franczak Grzegorz Leszno Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
459
449
448
1356
190 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
456
455
445
1356
191 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
451
445
1355
192 Jordan Hubert Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
448
441
1354
193 Kramer Tadeusz Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
457
450
447
1354
194 Grecki Krzysztof Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
440
437
1353
195 Bernacki Roman Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
458
452
440
1350
196 Piosek Piotr Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
445
457
447
1349
197 Tamowski Marek Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
452
451
446
1349
198 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Targów Poznańskich
456
455
438
1349
199 Gąssowski Wojciech Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
445
442
1349
200 Puławski Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
452
449
448
1349
201 Grzybowski Zbigniew Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
465
455
429
1349
202 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Puchar Stock Polska
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
459
427
1348
203 Kujaczyński Mirosław Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
452
450
446
1348
204 Sanczenko Piotr Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
457
448
443
1348
205 Długosz Jacek Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
450
446
1347
206 Bieniek Tomasz Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
466
447
434
1347
207 Świst Marcin Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
454
452
441
1347
208 Wójs Artur Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
459
444
444
1347
209 Kocisz Kamil Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
451
433
1346
210 Winiarski Dariusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XVIII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
447
438
1345
211 Kocoń Kamil Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
453
435
1345
212 Szypowski Jacek Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
444
441
1344
213 Markiewicz Maciej Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta Miasta Piły
450
448
446
1344
214 Kryk Zbigniew Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
453
452
438
1343
215 Herba Andrzej Toruń Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Stock Polska
452
448
442
1342
216 Smykowski Marcin Włocławek Puchar Łuczniczki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
442
442
1341
217 Deniziak Ryszard Antoni Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
449
433
1340
218 Bella Aleksander Kalisz Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
451
446
441
1338
219 Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Puchar Prezydenta Miasta Piły
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
459
446
431
1336
220 Jędros Witold Kalisz Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
440
436
1334
221 Kocoń Aleksander Wałbrzych Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiak
Puchar Grodu nad Prosną
457
443
434
1334
222 Jóźwik Olaf Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
437
441
1334
223 Kuta Artur Skierniewice Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
447
444
443
1334
224 Wojtyniak Andrzej Leszno Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
445
438
1334
225 Sternicki Radosław Warszawa Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
452
449
431
1332
226 Czerwień Józef Piła Puchar Prezydenta Miasta Piły
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
448
443
441
1332
227 Mierzejewski Jacek Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
443
437
1332
228 Łąpieś Sławomir Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
451
446
434
1331
229 Madej Jakub Radom Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Stock Polska
451
449
430
1330
230 Dudek Bogdan Toruń Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
446
444
440
1330
231 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezydenta Miasta Piły
Puchar Opolszczyzny
449
442
438
1329
232 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVIII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
452
442
435
1329
233 Baliński Rafał Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
433
432
1329
234 Grynia Jerzy Koszalin Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
446
443
440
1329
235 Parda Marek Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
454
441
434
1329
236 Lewandowski Ryszard Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Stock Polska
Finał Ligi Strzeleckiej
455
442
431
1328
237 Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
437
431
1328
238 Franczak Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
435
432
1327
239 Mężyk Dariusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
438
442
1326
240 Lewandowski Andrzej Toruń Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
448
438
438
1324
241 Moroz Piotr Włocławek Puchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
455
450
418
1323
242 Pawłowski Wiesław Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
452
436
435
1323
243 Zygowski Paweł Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
444
442
437
1323
244 Bekasiak Paweł Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
443
442
438
1323
245 Najda Marek Gorzów Wielkopolski Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
455
438
430
1323
246 Pawlikowski Paweł Kraków Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
437
429
1322
247 Sztuczka Janusz Słupsk Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
441
422
1322
248 Belniak Mariusz Lublin Puchar Jesieni
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
442
430
1322
249 Klaman Andrzej Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
446
443
432
1321
250 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
430
422
1320