Ranking wawrzynowców 2012

2012

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2012
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Jamróz Kamil Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
493
491
481
1465
2 Prill Tomasz Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
490
487
487
1464
3 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
489
489
484
1462
4 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
489
487
485
1461
5 Czerwień Dariusz Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
491
485
484
1460
6 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
488
486
484
1458
7 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
487
486
484
1457
8 Kraiński Piotr Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
489
486
482
1457
9 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
493
483
480
1456
WAWRZYN ZŁOTY
10 Huminiak Tomasz Wrocław Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
489
485
480
1454
11 Goerick Marek Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
490
481
481
1452
12 Górski Henryk Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
483
481
1450
13 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
490
482
476
1448
14 Radwański Rafał Krosno Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
484
484
479
1447
15 Jędral Robert Tarnobrzeg KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
482
480
1447
16 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
485
480
480
1445
17 Smolarski Roman Kielce Puchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
493
479
473
1445
18 Smoliński Piotr Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
484
480
480
1444
19 Rubiś Mariusz Kraków Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
485
479
478
1442
20 Nowicki Karol Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
483
479
479
1441
21 Suryn Jacek Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
487
477
477
1441
22 Szugajew Michał Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
485
479
476
1440
23 Gawron Jakub Rzeszów Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
481
479
477
1437
24 Bekasiak Szymon Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
483
479
475
1437
25 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Browninga i Winchestera
485
477
474
1436
26 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
481
478
474
1433
27 Pilcicki Bogusław Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
480
471
1433
28 Senger Marcin Piła Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
477
475
1429
29 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Jesieni
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
477
476
475
1428
30 Zmuda Trzebiatowski Adrian Koszalin Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
473
472
1427
31 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
475
474
1425
32 Cichy Dariusz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
475
468
1424
33 Karpiński Krzysztof Toruń Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
475
469
1424
34 Pudełko Janusz Kraków Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
478
475
471
1424
35 Lipiński Jacek Gdańsk Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
473
464
1423
36 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVII Turniej Chmielakowy
479
473
470
1422
37 Szyłejko Rafał Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Memoriał Adama Kraińskiego
477
476
469
1422
38 Adamski Łukasz Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
474
473
1422
39 Turczyn Paweł Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Targów Poznańskich
475
474
473
1422
40 Szober Krzysztof Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
466
479
1421
41 Kocoń Adrian Wałbrzych Puchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
480
475
466
1421
42 Surma Tomasz Łódź Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
465
1420
43 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
472
471
1420
44 Komarewski Tomasz Białystok KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
472
465
1420
45 Mizerski Maciej Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Memoriał Adama Kraińskiego
474
473
472
1419
46 Janczak Krzysztof Wrocław Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
478
474
467
1419
47 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
477
475
467
1419
48 Kita Jan Tarnobrzeg Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
475
466
1419
49 Fiszer Marcin Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
473
470
1417
50 Adamczyk Bartosz Opole Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
472
472
471
1415
51 Rudnicki Marcin Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
475
474
465
1414
52 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
471
468
1413
53 Nowak Lech Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
471
464
1413
54 Obigło Michał Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
487
464
462
1413
55 Jóźwiak Piotr Szczecin Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
464
462
1412
56 Sołowiej Cezary Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
474
463
1411
57 Godula Mirosław Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
475
470
466
1411
58 Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jesieni
475
469
467
1411
59 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
468
465
1410
60 Bernacki Roman Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
481
467
462
1410
WAWRZYN SREBRNY
61 Niczyporuk Leszek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
471
457
1409
62 Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
470
461
1409
63 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Jezior Mazurskich
476
469
464
1409
64 Golec Mariusz Słupsk Finał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
477
467
465
1409
65 Grecki Krzysztof Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
472
470
466
1408
66 Pankowski Marcin Płock Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
469
468
1408
67 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
467
466
1408
68 Bęćkowski Jarosław Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
478
466
463
1407
69 Olejnik Hubert Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
477
475
453
1405
70 Gaweł Patrycjusz Rzeszów Puchar Fam Pionki
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
467
461
1404
71 Zieliński Marcin Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
471
456
1403
72 Święcki Krzysztof Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
470
467
465
1402
73 Jakubiak Paweł Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jesieni
481
463
458
1402
74 Borys Damian Słupsk Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
471
468
463
1402
75 Ziółkowski Wojciech Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
468
460
1401
76 Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Winobrania
Puchar Podlasia
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
468
460
1401
77 Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
471
458
1401
78 Makowski Sławomir Gdańsk Puchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
476
469
456
1401
79 Oleksik Marcin Paweł Radom XVII Turniej Chmielakowy
Puchar Jesieni
Finał Ligi Strzeleckiej
469
467
465
1401
80 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
469
467
464
1400
81 Krawczyk Paweł Radom Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
468
466
465
1399
82 Warszewski Karol Słupsk Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
468
468
462
1398
83 Góral Mariusz Katowice KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
466
464
1398
84 Szymański Tomasz Poznań Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
464
460
1398
85 Czerski Paweł Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
475
469
453
1397
86 Kaczyński Maciej Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Fam Pionki
468
468
461
1397
87 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
467
459
1396
88 Gęsiarz Szymon Częstochowa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
466
464
1396
89 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
469
469
457
1395
90 Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
464
459
1395
91 Markiewicz Paweł Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
468
457
1395
92 Piotrowski Krzysztof Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
460
457
1395
93 Wójs Artur Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
483
459
453
1395
94 Tuszkowski Ryszard Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
462
462
1394
95 Kramer Tadeusz Poznań Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
471
462
461
1394
96 Buda Marek Zielona Góra Puchar Winobrania
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
465
461
1393
97 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
463
462
1393
98 Włodyka Hubert Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
461
459
1392
99 Mizerski Zbigniew Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jesieni
478
457
456
1391
100 Bella Aleksander Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
462
460
1390
101 Stańczuk Krzysztof Warszawa Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
463
461
1390
102 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
484
456
449
1389
103 Kokoszkiewicz Marian Radom Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
463
461
1387
104 Miotła Grzegorz Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
460
1387
105 Skonieczny Jarosław Płock Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
461
458
1386
106 Kołodziej Piotr Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
478
455
452
1385
107 Jaślanek Michał Zielona Góra Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
464
449
1385
108 Gromacki Krzysztof Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
469
461
455
1385
109 Brózda Łukasz Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
460
459
1384
110 Pawłowski Wiesław Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
468
464
452
1384
111 Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
467
461
456
1384
112 Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
467
449
1384
113 Kurzac Sławomir Piła Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
455
453
1384
114 Szydełko Aleksander Wrocław Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
457
456
1383
115 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
458
466
459
1383
116 Pawszyk Jarosław Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Browninga i Winchestera
473
456
454
1383
117 Snopek Łukasz Skierniewice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
465
442
1382
118 Bekasiak Paweł Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
459
459
464
1382
119 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
461
452
1382
120 Onopiak Ryszard Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
465
451
1382
121 Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
465
451
1381
122 Buda Przemysław Zielona Góra Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
460
460
1381
123 Mierzejewski Jacek Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
457
1380
124 Suchodolski Adam Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
463
462
455
1380
125 Górnik Jerzy Katowice Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
456
1379
126 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
466
462
450
1378
127 Kneblewski Łukasz Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
459
449
1378
128 Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Browninga i Winchestera
468
464
445
1377
129 Zielewicz Paweł Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
476
459
442
1377
130 Cholewa Wacław Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
465
462
450
1377
131 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
449
461
1376
132 Smykowski Marcin Włocławek Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
461
459
455
1375
133 Prędki Paweł Kalisz Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
458
452
1375
134 Mróz Szymon Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
467
466
442
1375
135 Sosiński Piotr Radom Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
460
459
456
1375
136 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
469
456
449
1374
137 Barszcz Jerzy Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
XVII Turniej Chmielakowy
463
458
453
1374
138 Golec Michał Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
466
459
448
1373
139 Walisko Sławomir Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
455
449
1373
140 Rączka Roman Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
460
452
1373
141 Roszko Marcin Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
456
451
1373
142 Neugebauer Jerzy Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
472
457
443
1372
143 Paszenda Ryszard Katowice Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
470
453
449
1372
144 Markiewicz Maciej Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
459
456
456
1371
145 Duplicki Jacek Warszawa Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Browninga i Winchestera
471
452
447
1370
146 Bazarewski Jerzy Szczecin Puchar Winobrania
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
457
442
1370
147 Jaroń jr. Jan Kraków Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Browninga i Winchestera
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
453
449
1369
148 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
456
454
1369
149 Franczak Tomasz Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
460
458
451
1369
150 Skowroński Jan Zielona Góra Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
465
456
447
1368
151 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
457
446
1368
152 Kuczyński Bogdan Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Podlasia
Memoriał Adama Kraińskiego
462
461
445
1368
153 Furmańczak Tomasz Leszno Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
467
454
447
1368
154 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
451
451
1367
155 Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
456
443
1367
156 Długosz Jacek Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Grodu nad Prosną
470
453
443
1366
157 Jackowski Rafał Krosno Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
456
451
1366
158 Woropaj Zbigniew Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
484
445
437
1366
159 Ozimek Tomasz Skierniewice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
451
444
1366
160 Szarpak Łukasz Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
459
447
1366
161 Bieniek Tomasz Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
455
449
1365
162 Golec Marcin Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
460
453
452
1365
163 Kulikowski Marek Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Podlasia
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
456
452
1365
164 Pietrusza Wojciech Piła Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
453
452
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
165 Szarpak Andrzej Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
464
451
449
1364
166 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
467
456
441
1364
167 Pawlak Hubert Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
455
453
1364
168 Pieściński Jacek Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
457
453
452
1362
169 Fiebig Marian Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
452
452
1361
170 Gawdzik Michał Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
453
1360
171 Olkowski Marek Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVII Turniej Chmielakowy
472
450
438
1360
172 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Browninga i Winchestera
454
453
451
1358
173 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Warszawy
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
464
449
445
1358
174 Kazbieruk Grzegorz Łomża Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
449
443
1358
175 Wiśniewski Marek Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
453
451
1358
176 Franczak Leszek Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
456
452
449
1357
177 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
453
448
1357
178 Lubecki Hubert Warszawa Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
453
453
450
1356
179 Niedziałek Zbigniew Szczecin Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
463
451
442
1356
180 Czerwień Józef Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
451
449
1355
181 Molski Krzysztof Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
460
448
446
1354
182 Łąpieś Sławomir Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
454
451
449
1354
183 Piecuch Piotr Chełm Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
451
450
1353
184 Pauś Mariusz Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
458
431
1353
185 Kubiak Waldemar Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
454
439
1352
186 Jóźwik Olaf Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
460
454
438
1352
187 Maciejczyk Marek Kraków Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
452
433
1351
188 Klaman Andrzej Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
453
436
1351
189 Cieplik Waldemar Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
460
458
433
1351
190 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
457
454
440
1351
191 Baliński Roman Sieradz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
449
444
1350
192 Kawalec Andrzej Zamość Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Warszawy
463
445
441
1349
193 Brózda Krzysztof Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
447
436
1349
194 Świeboda Robert Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
456
446
445
1347
195 Feduszko Mariusz Zamość Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
458
445
442
1345
196 Andrzejczyk Paweł Koszalin Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
454
432
1345
197 Daniec Jan Poznań Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
459
449
436
1344
198 Baliński Rafał Sieradz Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
455
446
443
1344
199 Sidoruk Andrzej Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
463
449
432
1344
200 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska XVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
444
442
1344
201 Karp Maciej Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Browninga i Winchestera
Puchar Toruńskiej Katarzynki
459
447
437
1343
202 Sikora Rafał Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
454
433
1343
203 Matysiewicz Jarosław Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
449
449
444
1342
204 Podolski Roman Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
452
450
440
1342
205 Urban Wojciech Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
466
450
425
1341
206 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
462
454
424
1340
207 Jakubiak Konrad Bogumił Radom Puchar Jesieni
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
446
440
1339
208 Najda Stanisław Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
448
446
445
1339
209 Jasiorowski Jan Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
451
447
440
1338
210 Ankiewicz Tomasz Warszawa Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
445
431
1338
211 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
447
441
1338
212 Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
449
445
444
1338
213 Muszyński Wojciech Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
455
443
440
1338
214 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
447
446
443
1336
215 Gocoł Bartosz Hubert Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
441
436
1336
216 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
454
446
435
1335
217 Szpak Piotr Wrocław Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
453
451
430
1334
218 Kukułka Karol Łódź KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Grodu nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
450
429
1333
219 Kokociński Mirosław Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
441
433
1332
220 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
438
426
1332
221 Wojtyniak Andrzej Leszno Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
454
442
435
1331
222 Wszałkowski Wojciech Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
451
445
433
1329
223 Deja Krzysztof Bydgoszcz Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
444
443
442
1329
224 Sztajner Mariusz Częstochowa Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
439
436
1329
225 Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk Puchar Jezior Mazurskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
443
429
1329
226 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
447
420
1329
227 Kocoń Aleksander Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Opolszczyzny
448
442
439
1329
228 Niemiec Piotr Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Browninga i Winchestera
463
448
417
1328
229 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
441
420
1327
230 Mężyk Dariusz Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
445
425
1325
231 Polski Robert Zamość XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
449
439
436
1324
232 Jędros Witold Kalisz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
446
443
435
1324
233 Bogdański Maciej Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
435
427
1324
234 Piosek Piotr Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
442
435
1323
235 Grela Adrian Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
450
444
429
1323
236 Gruza Stanisław Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
449
447
427
1323
237 Szary Karol Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
452
441
430
1323
238 Prowancki Zdzisław Toruń Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
445
441
436
1322
239 Ryś Jacek Warszawa Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
442
422
1322
240 Grzybowski Zbigniew Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Podlasia
449
441
432
1322
241 Jechna Artur Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
441
419
1320
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma