"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking wawrzynowców 2011

2011

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2011
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Jamróz Kamil Kielce Finał Ligi Strzeleckiej
XVII Turniej Chmielakowy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
494
493
485
1472
2 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
492
486
485
1463
WAWRZYN ZŁOTY
3 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
490
482
481
1453
4 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
485
481
1452
5 Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
490
486
475
1451
6 Szerszenowicz Jacek Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
490
482
475
1447
7 Skibiak Dariusz Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
484
483
480
1447
8 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski XVII Turniej Chmielakowy
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
488
483
475
1446
9 Mizerski Maciej Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
486
480
478
1444
10 Jędral Robert Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
490
478
475
1443
11 Szugajew Michał Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
486
480
477
1443
12 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
484
479
479
1442
13 Nowicki Karol Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
483
475
1442
14 Szerszenowicz Tomasz Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
495
485
461
1441
15 Adamczyk Bartosz Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
485
479
475
1439
16 Ziółkowski Wojciech Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
482
480
477
1439
17 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
487
480
471
1438
18 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
482
480
475
1437
19 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
481
473
1437
20 Szober Krzysztof Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
478
476
1435
21 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
484
481
470
1435
22 Molski Krzysztof Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
480
478
475
1433
23 Prill Tomasz Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
483
476
473
1432
24 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
478
477
476
1431
25 Górnik Jerzy Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
476
474
1429
26 Gaweł Patrycjusz Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
472
471
1428
27 Brzdęk Jacek Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
484
472
471
1427
28 Gawron Jakub Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
478
478
471
1427
29 Suryn Jacek Toruń Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
490
470
466
1426
30 Warszewski Karol Słupsk Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
475
470
1426
31 Goerick Marek Elbląg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
480
474
472
1426
32 Bekasiak Szymon Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
474
468
1424
33 Niedziałek Kamil Wrocław Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
481
478
465
1424
34 Czerski Paweł Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
477
463
1423
35 Radwański Rafał Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
476
470
1422
36 Huminiak Tomasz Wrocław KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
476
474
472
1422
37 Jóźwiak Piotr Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
478
474
468
1420
38 Obigło Michał Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
475
474
469
1418
39 Kokoszkiewicz Marian Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
482
481
455
1418
40 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
473
467
1418
41 Górski Henryk Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
472
471
1416
42 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
468
463
1415
43 Cichy Dariusz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
480
474
460
1414
44 Mróz Szymon Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
473
473
468
1414
45 Pilcicki Bogusław Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
470
467
1414
46 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
469
467
1413
47 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
475
473
465
1413
48 Janczak Krzysztof Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
478
470
465
1413
49 Buda Marek Zielona Góra Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
474
470
468
1412
50 Baliński Roman Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
480
475
457
1412
51 Bernacki Roman Katowice Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
474
470
468
1412
52 Pudełko Janusz Kraków Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
473
470
468
1411
53 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Puchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
474
460
1411
54 Łakomy Wojciech Olsztyn KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
467
467
1410
WAWRZYN SREBRNY
55 Szyłejko Rafał Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
471
464
1409
56 Suchodolski Adam Opole Puchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
466
462
1409
57 Neugebauer Jerzy Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Łomży
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
477
472
459
1408
58 Góral Mariusz Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
473
468
467
1408
59 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
477
466
465
1408
60
Nowak Lech
Poznań
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
463
475
1408
61 Gochnio Jerzy Biała Podlaska Puchar Jesieni
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
468
467
1406
62 Smoliński Piotr Elbląg Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
469
467
1405
63 Witak Hubert Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
482
465
457
1404
64 Oleksik Marcin Paweł Radom Puchar Jesieni
Puchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
468
466
1404
65 Smolarski Roman Kielce Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
474
469
460
1403
66 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
467
457
1403
67 Borys Damian Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
474
467
462
1403
68 Bąkowski Jacek Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
478
466
459
1403
69 Różański Leszek Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
475
468
459
1402
70
Zawiślan Marcin Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
467
464
1401
71 Świeboda Robert Lublin Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
477
470
454
1401
72 Włodyka Hubert Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
467
464
1401
73 Turczyn Paweł Ostrołęka Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
473
465
463
1401
74 Rudnicki Marcin Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
470
469
461
1400
75 Sius Tomasz Warszawa Puchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
469
459
1400
76 Rubiś Mariusz Kraków Puchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
466
463
1400
77 Czerwień Marek Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
465
465
1399
78 Pawlikowski Paweł Kraków Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
474
473
451
1398
79 Brózda Łukasz Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
472
470
456
1398
80
Kocoń Adrian Wałbrzych Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
467
456
1397
81 Karpiński Krzysztof Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
463
457
1397
82 Kaczyński Maciej Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
470
455
1397
83 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
477
466
452
1395
84 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
475
467
453
1395
85 Kita Jan Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
481
460
454
1395
86 Adamski Łukasz Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
465
461
1394
87 Puławski Maciej Ostrołęka Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
464
463
1393
88 Malinowski Waldemar Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
475
459
459
1393
89 Grynia Jerzy Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
463
445
485
1393
90
Miotła Grzegorz Lublin Puchar Fam Pionki
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
459
455
1392
91 Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
476
465
451
1392
92 Krawczyk Paweł Radom Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
476
463
452
1391
93 Fiszer Marcin Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
464
461
1390
94 Smykowski Marcin Włocławek Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
467
463
459
1389
95 Pieściński Jacek Toruń Puchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
467
461
460
1388
96 Cholewa Wacław Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
470
461
457
1388
97 Szpak Piotr Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
462
460
1387
98 Jackowski Rafał Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
470
465
452
1387
99 Rączka Roman Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
457
456
1387
100
Pawszyk Jarosław Olsztyn Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
473
458
455
1386
101 Kneblewski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
464
454
1386
102 Skonieczny Jarosław Płock Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
475
459
451
1385
103 Cieplik Waldemar Opole Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
484
451
450
1385
104 Pawlak Hubert Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
466
459
458
1383
105 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
469
462
452
1383
106 Barszcz Jerzy Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
467
449
1383
107 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
466
461
456
1383
108 Najda Stanisław Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
472
460
450
1382
109 Łąpieś Sławomir Toruń Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
460
457
1381
110 Karp Maciej Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
460
458
1381
111 Gawdzik Michał Katowice KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
463
460
458
1381
112 Przeorek Jerzy Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
459
447
1380
113 Waligóra Szymon Igor Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
473
456
451
1380
114 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski Puchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
461
456
1379
115
Lubecki Hubert Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
460
452
1379
116 Piotrowski Krzysztof Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
456
1379
117 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
459
459
1379
118 Jaślanek Michał Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
455
452
1379
119 Kazbieruk Grzegorz Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
473
459
447
1379
120 Białobrzeski Artur Ostrołęka Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
459
456
1377
121 Gruza Stanisław Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
474
452
450
1376
122 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski Puchar Targów Poznańskich
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
463
446
1374
123 Wójs Artur Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
457
456
1374
124 Bęćkowski Jarosław Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
462
456
455
1373
125 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
460
442
1373
126 Sołowiej Cezary Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
455
453
1373
127 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
466
457
450
1373
128 Snopek Łukasz Skierniewice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
455
454
1372
129 Duplicki Jacek Warszawa Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
456
446
1372
130 Szary Karol Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
469
452
450
1371
131 Wszałkowski Wojciech Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
457
447
1371
132 Furmańczak Tomasz Leszno Puchar Winobrania
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
455
446
1371
133 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
453
453
1371
134 Damaz Wiesław Skierniewice Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
468
458
444
1370
135 Szymański Tomasz Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Targów Poznańskich
464
457
449
1370
136 Wiśniewski Marek Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
453
451
1370
137 Markiewicz Paweł Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
464
456
450
1370
138 Tuszkowski Ryszard Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
455
452
1369
139 Buda Przemysław Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
465
454
450
1369
140 Świderski Jarosław Ostrołęka Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
458
440
1367
141 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
458
457
452
1367
142 Krasicki Piotr Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
454
454
1366
143 Adamus Przemysław Suwałki Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
468
450
448
1366
144 Walisko Sławomir Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
462
460
444
1366
145 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
455
454
1366
146 Rybarczyk Andrzej Katowice Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
449
445
1366
147 Święcki Krzysztof Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
459
457
449
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
148 Wróblewski Andrzej Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
458
443
1364
149 Niczyporuk Leszek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
457
449
1364
150 Gęsiarz Szymon Częstochowa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
460
458
446
1364
151 Bieniek Tomasz Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Łomży
456
456
451
1363
152 Wawrzyniak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
472
455
436
1363
153 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Grodu nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
448
1363
154 Kramer Tadeusz Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu nad Prosną
462
451
449
1362
155 Maciejczyk Marek Kraków Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
457
443
1362
156 Piecuch Piotr Chełm Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
453
449
1362
157 Kruszyński Waldemar Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
459
432
1361
158 Hanusz Wojciech Siedlce Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
462
453
446
1361
159 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
454
453
453
1360
160 Onopiak Ryszard Elbląg Puchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
459
456
443
1358
161 Bekasiak Paweł Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
457
453
447
1357
162 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
455
453
449
1357
163 Urban Wojciech Poznań Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
473
450
433
1356
164 Kubiak Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
457
452
446
1355
165 Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
456
441
1355
166 Kamola Piotr Sieradz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
460
458
436
1354
167 Paszenda Ryszard Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
459
454
441
1354
168 Godula Mirosław Łomża Puchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
456
453
445
1354
169 Szydełko Aleksander Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
456
440
1354
170 Wąsowski Jarosław Marek Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
466
446
441
1353
171 Skowroński Jan Zielona Góra Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
457
449
447
1353
172 Lubecki Włodzimierz Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
458
456
438
1352
173 Ozimek Tomasz Skierniewice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Opolszczyzny
453
449
449
1351
174 Sztajner Mariusz Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
452
444
1351
175 Sawicz Albert Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
449
449
1350
176 Piotrowski Grzegorz Płock Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
445
440
1350
177 Kołodziej Piotr Kalisz Puchar Opolszczyzny
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
434
1349
178 Bogdański Maciej Katowice Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
468
460
420
1348
179 Ożóg Jarosław Kraków Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
446
444
1348
180 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
454
454
439
1347
181 Zieliński Marcin Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
440
1347
182 Burak Andrzej Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Beretty&Sako
455
448
444
1347
183 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Puchar Jesieni
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
453
433
1346
184 Mizerski Zbigniew Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
448
446
1345
185 Czerwień Józef Piła KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
459
446
440
1345
186 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom Puchar Beretty&Sako
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
458
453
434
1345
187 Sztuczka Janusz Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Jezior Mazurskich
466
441
438
1345
188 Gromacki Krzysztof Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
451
441
1345
189 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
448
440
1344
190 Wypych Damian Łódź Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
448
426
1344
191 Kiszkurno Andrzej Poznań Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
445
438
1343
192 Kot Andrzej Lublin Puchar Jesieni
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVII Turniej Chmielakowy
455
453
434
1342
193 Kantyka Marian Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
459
418
1340
194 Gocoł Bartosz Hubert Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
443
433
1340
195 Jóźwik Olaf Krosno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
456
448
436
1340
196 Klaman Andrzej Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
474
447
419
1340
197 Ankiewicz Tomasz Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Grodu nad Prosną
451
445
443
1339
198
Ziomek Marek Częstochowa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
442
440
1339
199
Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
443
440
1338
200
Szarpak Łukasz Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
452
447
439
1338
201 Stańczuk Krzysztof Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
450
448
439
1337
202 Wojtyniak Andrzej Leszno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
440
433
1337
203 Dzwonnik Maciej Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
464
459
413
1336
204 Frątczak Marcin Konin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar Grodu nad Prosną
461
440
435
1336
205 Ziemiński Henryk Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
448
437
1335
206 Prędki Paweł Kalisz Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
438
434
1334
207 Piosek Piotr Opole Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
446
446
442
1334
208 Pawłowski Wiesław Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Beretty&Sako
452
451
431
1334
209 Kaleta Ryszard Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
456
454
422
1332
210 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar Fam Pionki
XVII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
448
444
440
1332
211 Kocoń Aleksander Wałbrzych Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
454
443
433
1330
212 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
438
429
1329
213
Lipiński Jacek Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
432
449
447
1328
214 Niemiec Piotr Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
451
442
435
1328
215 Gawliński Janusz Warszawa Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
456
449
423
1328
216 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
447
444
436
1327
217 Gaweł Piotr Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
444
433
1327
218 Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg XVII Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
453
440
434
1327
219 Mucho Andrzej Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
448
447
432
1327
220 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
461
438
428
1327
221 Markiewicz Maciej Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
448
441
435
1324
222 Kukułka Karol Łódź Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
444
442
438
1324
223
Pilarz Tomasz Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
466
456
402
1324
224
Prowacki Zdzisław
Toruń
Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda

Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
445
440
439
1324
225 Jechna Artur Ostrołęka Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
445
425
1323
226 Kozłowski Jan Radom Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVII Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
441
430
1322
227 Lissowski Krzysztof Warszawa XVII Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
448
440
434
1322
228
Rudnicki Piotr
Toruń
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Łuczniczki
460
435
427
1322
229 Pietraszek Piotr Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
457
438
426
1321
230 Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
448
438
435
1321
231 Wójs Krzysztof Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
453
447
420
1320
232 Woropaj Zbigniew Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
461
430
429
1320
233
Muszyński Wojciech Gdańsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Łuczniczki
455
438
427
1320