"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking wawrzynowców 2010

2010

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2010
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
493
489
487
1469
2 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
491
488
484
1463
WAWRZYN ZŁOTY
3 Górski Henryk Tarnobrzeg XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
486
482
481
1449
4 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
488
481
479
1448
5 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
488
482
476
1446
6 Kraiński Piotr Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
489
482
475
1446
7 Nowicki Karol Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Prezydenta miasta Łomży
488
479
478
1445
8 Prill Tomasz Elbląg Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
484
480
476
1440
9 Kokoszkiewicz Marian Radom Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
486
483
469
1438
10 Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
XVI Turniej Chmielakowy
484
477
475
1436
11 Gaweł Patrycjusz Rzeszów Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
490
478
468
1436
12 Bać Stanisław Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
479
478
477
1434
13 Jamróz Kamil Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
479
474
1432
14 Bekasiak Szymon Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
478
477
476
1431
15 Karpiński Krzysztof Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
482
481
468
1431
16 Skibiak Dariusz Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
479
478
474
1431
17 Huminiak Tomasz Wrocław Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
482
475
474
1431
18 Witak Hubert Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
477
477
476
1430
19 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
476
474
1430
20 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Finał Ligi Strzeleckiej
481
474
474
1429
21 Warszewski Karol Słupsk Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
492
469
468
1429
22 Kaczyński Maciej Ostrołęka Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
478
470
1427
23 Włodarczyk Remigiusz Opole Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
479
476
472
1427
24 Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
474
470
1426
25 Radwański Rafał Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
478
460
1425
26 Oleksik Marcin Paweł Radom Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
XVI Turniej Chmielakowy
478
474
472
1424
27 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
481
475
468
1424
28 Suryn Jacek Toruń Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
477
476
470
1423
29 Różański Leszek Sieradz Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
475
472
1423
30 Ziółkowski Wojciech Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
479
466
478
1423
31 Burak Andrzej Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
476
474
473
1423
32 Smoliński Piotr Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
483
471
468
1422
33 Snopek Łukasz Skierniewice Puchar Warszawy
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
475
467
1421
34 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
477
474
469
1420
35 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
473
471
1419
36 Kruszyński Dariusz Kielce XVI Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
482
470
467
1419
37 Adamczyk Bartosz Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Warszawy
488
466
465
1419
38 Rudnicki Marcin Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
479
474
466
1419
39 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
481
474
463
1418
40 Pudełko Janusz Kraków Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Warszawy
474
473
471
1418
41 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
484
470
464
1418
42 Ficek Michał Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
486
473
458
1417
43 Tuszkowski Ryszard Suwałki Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
473
472
472
1417
44 Miotła Grzegorz Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
474
473
469
1416
45 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
474
472
469
1415
46 Obigło Michał Opole Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
475
464
1415
47 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
469
466
1415
48 Puławski Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
476
475
464
1415
49 Mizerski Maciej Lublin Puchar Fam Pionki
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
479
473
462
1414
50 Adamski Łukasz Opole Puchar Targów Poznańskich
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
471
467
1414
51 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu Nad Prosną
479
468
467
1414
52 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
468
460
1414
53 Gawron Jakub Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
472
466
1412
54 Senger Marcin Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
471
458
1412
55 Adamus Przemysław Suwałki Puchar Prezydenta miasta Łomży
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
478
471
461
1410
56 Goerick Marek Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
470
468
1410
57 Świeboda Robert Lublin Finał Ligi Strzeleckiej
XVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
473
461
1410
WAWRZYN SREBRNY
58 Kołodziej Piotr Kalisz Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Grodu Nad Prosną
479
465
463
1407
59 Kazbieruk Grzegorz Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
467
463
1406
60 Szerszenowicz Jacek Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
477
467
461
1405
61 Malinowski Waldemar Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
480
463
461
1404
62 Suchodolski Adam Opole Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
471
459
1404
63 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
470
469
464
1403
64 Sius Tomasz Warszawa Puchar Fam Pionki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
467
465
1403
65 Olejnik Hubert Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
474
464
464
1402
66 Komosiński Marcin Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
470
470
461
1401
67 Gochnio Jerzy Biała Podlaska XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
470
466
464
1400
68 Górnik Jerzy Katowice Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
Puchar Łuczniczki
473
466
461
1400
69 Łakomy Wojciech Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty&Sako
473
464
463
1400
70 Cieplik Waldemar Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Konina
476
468
455
1399
71 Smolarski Roman Kielce Puchar Beretty&Sako
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
483
469
447
1399
72 Grecki Krzysztof Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
468
459
1398
73 Szober Krzysztof Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
489
461
447
1397
74 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
466
453
1397
75 Nowak Lech Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
466
463
1396
76 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
467
465
464
1396
77 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
XVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
464
462
1395
78 Pilcicki Bogusław Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
467
466
461
1394
79 Jaślanek Michał Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
473
471
450
1394
80 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
464
463
1393
81 Kurzac Sławomir Piła Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
464
462
1392
82 Bekasiak Paweł Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
478
461
453
1392
83 Góral Mariusz Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
464
455
1391
84 Czerwień Józef Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
468
459
463
1390
85 Pietrusza Wojciech Piła Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
464
455
1390
86 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
468
463
459
1390
87 Godula Mirosław Łomża XVI Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
459
459
1389
88 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
471
462
456
1389
89 Buda Marek Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
465
457
1389
90 Kubiak Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
476
463
449
1388
91 Wypych Damian Łódź Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
482
461
445
1388
92 Bieniek Tomasz Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
471
465
451
1387
93 Pawlak Hubert Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
470
458
458
1386
94 Bernacki Roman Katowice Puchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
463
457
1386
95 Sawicz Albert Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
480
455
450
1385
96 Fiszer Marcin Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
462
459
1384
97 Wisiński Bartosz Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
483
462
437
1382
98 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
468
461
453
1382
99 Szczotka Adam Bielsko Biała Puchar Beretty&Sako
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
453
451
1381
100 Molski Krzysztof Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
463
459
458
1380
101 Kneblewski Łukasz Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
462
451
1379
102 Sołowiej Cezary Białystok Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
460
459
1379
103 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
470
464
445
1379
104 Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
463
463
453
1379
105 Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Finał Ligi Strzeleckiej
464
459
456
1379
106 Wiśniewski Marek Toruń Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
459
458
1378
107 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
472
454
451
1377
108 Mizerski Zbigniew Lublin XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
457
451
1377
109 Onopiak Ryszard Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
466
456
454
1376
110 Barszcz Jerzy Kielce Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
462
458
456
1376
111 Czerski Paweł Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
468
455
452
1375
112 Najda Stanisław Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
456
442
1374
113 Mróz Szymon Kalisz Puchar Grodu Nad Prosną
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
463
456
455
1374
114 Karp Maciej Nowy Sącz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
464
459
449
1372
115 Włodyka Hubert Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
458
452
1372
116 Smykowski Marcin Włocławek Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
460
457
455
1372
117 Łąpieś Sławomir Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
471
451
450
1372
118 Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Grodu Nad Prosną
Finał Ligi Strzeleckiej
465
456
450
1371
119 Ziemiński Henryk Rzeszów Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
461
443
1370
120 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
457
452
1369
121 Sztajner Mariusz Częstochowa Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Puchar Beretty&Sako
458
457
453
1368
122 Cholewa Wacław Bielsko Biała Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
469
451
447
1367
123 Szydełko Aleksander Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
458
455
454
1367
124 Jedwabiński Marek Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
463
439
1366
125 Maciąg Andrzej, Jan Chełm Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
471
450
445
1366
126 Herba Andrzej Toruń Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
461
454
451
1366
127 Bęćkowski Jarosław Szczecin Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
456
453
1365
128 Niczyporuk Leszek Gdańsk Puchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
460
436
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
129 Czerwień Marek Piła Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
461
454
449
1364
130 Łyczykowski Krzysztof Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
478
456
430
1364

131

Krawczyk Paweł

Radom
XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
456
445

1364
132 Hanusz Wojciech Siedlce Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
458
454
452
1364
133 Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
465
455
443
1363
134 Piotrowski Grzegorz Płock Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
454
451
1363
135 Lissowski Krzysztof Warszawa Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
462
460
439
1361
136 Krasicki Piotr Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
447
441
1361
137 Szary Karol Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
456
452
452
1360

138

Zawadzki Krzysztof Aleksander

Radom
Puchar Łuczniczki
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
461
437

1360
139 Duplicki Jacek Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
454
450
1359
140 Skonieczny Jarosław Płock Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty&Sako
458
452
449
1359
141 Kocoń Adrian Wałbrzych Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Grodu Nad Prosną
460
456
442
1358
142 Neugebauer Jerzy Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
466
447
445
1358
143 Wszałkowski Wojciech Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
459
436
1358
144 Jaworski Mariusz Skierniewice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
459
454
444
1357
145 Święcki Krzysztof Łomża Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
450
449
1355
146 Buda Przemyslaw Zielona Góra Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
448
429
1354
147 Ziomek Marek Częstochowa Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
462
461
431
1354
148 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
462
454
438
1354
149 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
453
451
450
1354
150 Rasiński Wojciech Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Fam Pionki
460
456
437
1353
151 Woropaj Zbigniew Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
459
450
443
1352
152 Pawlikowski Paweł Kraków Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
455
451
445
1351
153 Sztuczka Janusz Słupsk Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
466
444
441
1351
154 Kucharski Wacław Opole Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
450
442
1350
155 Swat Tomasz Grzegorz Radom Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
453
451
444
1348
156 Matysiewicz Jarosław Łomża Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
468
441
439
1348
157 Grela Adrian Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
442
437
1348
158 Kita Jan Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
452
450
446
1348
159 Paszenda Ryszard Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
461
445
441
1347
160 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
449
427
470
1346
161 Cichy Dariusz Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
454
453
439
1346
162 Waligóra Szynon Igor Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
441
439
1345
164 Stokłosa Andrzej Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
461
449
434
1344
165 Gazdowski Hubert Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Warszawy
450
449
445
1344
166 Świderski Jarosław Ostrołęka Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
458
445
441
1344
167 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
452
437
1343
168 Furmańczak Tomasz Leszno Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
461
458
424
1343
169 Posłuszny Marek Poznań Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
445
441
1342
170 Gąssowski Wojciech Ostrołęka Puchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
451
426
1342
171 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
463
441
437
1341
172 Mirek Ryszard Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVI Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
448
442
451
1341
173 Lissowski Andrzej Warszawa Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
451
445
444
1340
174 Niemiec Piotr Elbląg Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
453
445
441
1339
175 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Warszawy
Puchar Fam Pionki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
450
448
441
1339
176 Walisko Sławomir Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
447
437
1338
177 Bazarewski Jerzy Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
474
432
431
1337
178 Siejka Piotr Warszawa Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
445
444
1337
179 Tamowski Marek Warszawa Puchar Warszawy
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Finał Ligi Strzeleckiej
455
454
427
1336
180 Kruszyński Waldemar Lublin Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
445
445
445
1335
181 Borkowski Jacek Warszawa Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
456
439
439
1334
182 Żak Michał Koszalin Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
442
437
1333
183 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
453
425
1333
184 Jarecki Jacek Bydgoszcz Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
455
441
435
1331
185 Piosek Piotr Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
455
442
433
1330
186 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Jezior Mazurskich
XVI Turniej Chmielakowy
445
445
440
1330
187 Jóźwik Olaf Krosno Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
442
440
1330
188 Gruza Stanisław Krosno Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
452
440
437
1329
189 Demski Witold Przemyśl Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
445
444
440
1329
190 Dzwonnik Maciej Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Opolszczyzny
446
443
438
1327
191 Kryszkiewicz Hubert Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu Nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
465
454
408
1327
192 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
447
446
434
1327
193 Mucho Andrzej Szczecin Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
464
438
424
1326
194 Zieliński Marcin Radom Puchar Fam Pionki
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
451
443
432
1326
195 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
451
447
427
1325
196 Łukasik Konrad Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XVI Turniej Chmielakowy
449
443
432
1324
197 Rusinek Damian Jelenia Góra Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
451
442
431
1324
198 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Beretty&Sako
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
452
417
1324
199 Gromacki Krzysztof Olsztyn Puchar Beretty&Sako
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
443
432
1323
200
Góral Michał Katowice Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
439
428
1322
201
Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Beretty&Sako
457
449
416
1322
202
Kocoń Aleksander Wałbrzych Puchar Grodu Nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
452
435
433
1320