"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking wawrzynowców 2009

2009

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2009
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
492
491
486
1469
2 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Beretty&Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
489
488
488
1465
WAWRZYN ZŁOTY
3 Skibiak Dariusz Elbląg Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
483
483
1452
4 Jamróz Kamil Kielce Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
487
481
481
1449
5 Włodarczyk Remigiusz Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
488
484
476
1448
6 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Beretty&Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Hubertus Expo
484
481
478
1443
7 Górski Henryk Tarnobrzeg XV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
483
480
479
1442
8 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg XV Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
486
480
474
1440
9 Oleksik Marcin Paweł Radom XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
485
483
471
1439
10 Jędral Robert Tarnobrzeg Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XV Turniej Chmielakowy
481
481
477
1439
11 Rudnicki Marcin Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
484
478
476
1438
12 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
481
481
475
1437
13 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
489
480
467
1436
14 Prill Tomasz Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
478
477
1435
15 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Fam Pionki
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
484
475
474
1433
16 Radwański Rafał Krosno Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
481
477
473
1431
17 Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
484
477
470
1431
18 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
477
477
475
1429
19 CZERSKI PAWEŁ Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
478
478
473
1429
20 Tuszkowski Ryszard Suwałki Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
480
475
474
1429
21 Kraiński Piotr Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Memoriał Adama Kraińskiego
478
474
474
1426
22 Czepułkowski Ryszard Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
482
473
471
1426
23 Adamski Łukasz Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
486
470
470
1426
24 Molski Krzysztof Białystok Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
478
474
473
1425
25 Gawdzik Michał Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
487
470
466
1423
26 Kokoszkiewicz Marian Radom Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
478
476
469
1423
27 Adamczyk Bartosz Opole KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
481
471
471
1423
28 Olejnik Hubert Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
481
473
469
1423
29 Łakomy Wojciech Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Warszawy
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
483
477
463
1423
30 Bernacki Roman Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
477
473
471
1421
31 Sawicz Albert Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Łuczniczki
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
483
474
464
1421
32 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Fam Pionki
484
469
468
1421
33 Warszewski Karol Słupsk Puchar Warszawy
Memoriał Adama Kraińskiego
Finał Ligi Strzeleckiej
486
477
458
1421
34 Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
479
474
468
1421
35 Furmańczak Tomasz Leszno Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
485
472
464
1421
36 Ficek Michał Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
477
476
468
1421
37 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Puchar Grodu nad Prosną
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
481
470
470
1421
38 Huminiak Tomasz Wrocław Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
473
472
1420
39 Karpiński Krzysztof Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
478
472
469
1419
40 Suryn Jacek Toruń Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
477
473
469
1419
41 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
474
472
471
1417
42 Snopek Łukasz Skierniewice KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
475
471
469
1415
43 Mizerski Maciej Lublin Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Fam Pionki
474
471
469
1414
44 Kazbieruk Grzegorz Łomża Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
484
466
464
1414
45 Duplicki Jacek Warszawa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Warszawy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
476
474
464
1414
46 Bęćkowski Jarosław Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
478
471
464
1413
47 Witak Hubert Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Fam Pionki
471
471
470
1412
48 Wypych Damian Łódź Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Fam Pionki
483
466
463
1412
49 Wawrzyniak Piotr Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
475
470
467
1412
50 Święcki Krzysztof Łomża Memoriał Adama Kraińskiego
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
469
467
1411
WAWRZYN SREBRNY
51 Różański Leszek Sieradz Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
478
467
464
1409
52 Ostrowski Jan Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty&Sako
480
468
461
1409
53 Nowicki Karol Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
469
463
1409
54 Brózda Łukasz Rzeszów KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
480
471
458
1409
55 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
479
477
450
1406
56 Dzidowski Rafał Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
469
466
1406
57 Buda Marek Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
466
464
1406
58 Pudełko Janusz Kraków Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
473
469
463
1405
59 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
468
468
1405
60 Krasicki Piotr Zielona Góra Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
477
468
460
1405
61 Jóźwiak Piotr Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
467
464
1404
62 Ziółkowski Wojciech Szczecin Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Targów Hubertus Expo
472
469
463
1404
63 Cieplik Waldemar Opole Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
469
468
467
1404
64 Rusiecki Mirosław Łomża KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
465
460
1401
65 Goerick Marek Elbląg Puchar Targów Hubertus Expo
Memoriał Adama Kraińskiego
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
473
469
456
1398
66 Czajkowski Grzegorz Wrocław Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
475
465
458
1398
67 Daukszys Tadeusz Łódź Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Opolszczyzny
469
466
462
1397
68 Pypłacz Maciej Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
474
471
451
1396
69 Turczyn Paweł Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
471
465
460
1396
70 Gochnio Jerzy Biała Podlaska XV Turniej Chmielakowy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
474
474
446
1394
71 Bekasiak Szymon Szczecin Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Memoriał Adama Kraińskiego
468
464
461
1393
72 Ottomański Edward Suwałki Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
464
464
464
1392
73 Smolarski Roman Kielce Finał Ligi Strzeleckiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Puchar Targów Hubertus Expo
476
462
453
1391
74 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
468
464
459
1391
75 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
475
463
452
1390
76 Brzdęk Jacek Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
465
459
1389
77 Wiśniewski Marek Toruń Puchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
469
463
457
1389
78 Świderski Jarosław Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
471
466
451
1388
79 Sztuczka Janusz Słupsk Puchar Targów Poznańskich
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
473
467
448
1388
80 Fiszer Marcin Poznań Puchar Beretty&Sako
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
474
467
447
1388
81 Pawlak Hubert Kalisz Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
476
458
454
1388
82 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Memoriał Adama Kraińskiego
464
462
462
1388
83 Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
474
465
449
1388
84 Białobrzeski Artur Ostrołęka Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Warszawy
464
463
461
1388
85 Komosiński Marcin Poznań Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
464
463
460
1387
86 Bazarewski Jerzy Szczecin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
460
460
1387
87 Szydełko Aleksander Wrocław Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Konina
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
469
459
459
1387
88 Godula Mirosław Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
463
457
1386
89 Dzwonnik Maciej Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
476
474
435
1385
90 Siegień Marek Kalisz Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
464
461
460
1385
91 Gawron Jakub Rzeszów Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
467
466
451
1384
92 Trawiński Krzysztof Gorzów Wielkopolski Finał Ligi Strzeleckiej
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Puchar Toruńskiej Katarzynki
467
460
457
1384
93 Góral Mariusz Katowice Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
468
458
458
1384
94 Pawłowski Wiesław Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
464
448
1383
95 Bąkowski Jacek Kalisz Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
471
456
456
1383
96 Pieściński Jacek Toruń Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
466
465
451
1382
97 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
465
463
454
1382
98 Sołowiej Cezary Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
472
461
448
1381
99 Grecki Krzysztof Słupsk Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
471
460
449
1380
100 Łąpieś Sławomir Toruń Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Toruńskiej Katarzynki
472
454
454
1380
101 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
467
460
453
1380
102 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Targów Hubertus Expo
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
458
457
1379
103 Bella Aleksander Kalisz Puchar Prezydenta miasta Konina
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
469
457
453
1379
104 Florkiewicz Maciej Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
XV Turniej Chmielakowy
470
459
449
1378
105 Cichy Dariusz Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
457
455
1377
106 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
457
455
1377
107 Barszcz Jerzy Kielce Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Fam Pionki
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
462
458
456
1376
108 Piotrowski Grzegorz Płock Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
458
454
1375
109 Buda Przemyslaw Zielona Góra Puchar Winobrania
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
472
453
450
1375
110 Ziomek Marek Częstochowa Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
477
450
447
1374
111 Wszałkowski Wojciech Słupsk Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
463
445
1373
112 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Beretty&Sako
468
453
451
1372
113 Onopiak Ryszard Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
462
456
454
1372
114 Demski Witold Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
XV Turniej Chmielakowy
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
469
453
448
1370
115 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
466
454
450
1370
116 Turbaczewski Krzysztof Szczecin Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
469
456
444
1369
117 Burak Andrzej Białystok Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
466
452
451
1369
118 Mróz Szymon Kalisz Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
459
455
455
1369
119 Jaślanek Michał Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
458
457
454
1369
120 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
458
457
454
1369
121 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
462
454
451
1367
122 Górnik Jerzy Katowice Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
460
456
450
1366
123 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
477
445
444
1366
124 Waligóra Szynon Igor Szczecin Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
455
450
1365
125 Sius Tomasz Warszawa Puchar Fam Pionki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
459
454
452
1365
126 Baliński Roman Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
460
444
1365
WAWRZYN BRĄZOWY
127 Bielecki Dariusz Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
462
454
448
1364
128 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
465
450
447
1362
129 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
471
454
437
1362
130 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
461
454
447
1362
131 Włodyka Hubert Rzeszów Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
453
451
1361
132 Smoliński Piotr Elbląg Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
459
456
446
1361
133 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
462
461
436
1359
134 Najda Stanisław Łomża Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
471
448
439
1358
135 Miotła Grzegorz Lublin XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
468
445
445
1358
136 Kubiak Paweł Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
455
439
1357
137 Taciak Rafał Siedlce Puchar Targów Hubertus Expo
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
469
446
442
1357
138 Ziemiński Henryk Rzeszów Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
460
456
439
1355
139 Woropaj Zbigniew Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
457
441
1355
140 Gazdowski Hubert Warszawa Puchar Targów Hubertus Expo
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
457
450
448
1355
141 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
466
446
442
1354
142 Smykowski Marcin Włocławek Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
449
445
1354
143 Kołodziej Piotr Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
458
451
445
1354
144 Bieniek Tomasz Olsztyn Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
455
451
447
1353
145 Niedziałek Zbigniew Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
460
459
434
1353
146 Kneblewski Łukasz Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
466
448
439
1353
147 Pilarz Tomasz Sieradz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
470
442
440
1352
148 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
470
445
437
1352
149 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Grodu nad Prosną
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
456
456
439
1351
150 Tamowski Marek Warszawa Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
461
452
437
1350
151 Lissowski Krzysztof Warszawa PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Grodu nad Prosną
460
447
443
1350
152 Łacic Adam Lublin Puchar Warszawy
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
453
449
448
1350
153 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
458
446
445
1349
154 Wermiński Wojciech Krosno Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
Puchar Fam Pionki
457
447
443
1347
155 Grela Adrian Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
462
446
439
1347
156 Miętus Jerzy Toruń Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
458
456
433
1347
157 Niczyporuk Leszek Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
442
441
1347
158 Cholewa Wacław Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
461
450
435
1346
159 Szczotka Adam Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
463
446
435
1344
160 Góral Michał Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty&Sako
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
468
441
434
1343
161 Malinowski Waldemar Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
465
442
436
1343
162 Hryniewicz Stanisław Koszalin Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
448
440
1342
163 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
465
440
437
1342
164 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
459
448
434
1341
165 Siejka Piotr Warszawa Puchar Targów Hubertus Expo
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
464
451
426
1341
166 Kocoń Aleksander Wałbrzych Puchar Grodu nad Prosną
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
452
444
444
1340
167 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winobrania
459
448
433
1340
168 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
457
451
432
1340
169 Skowroński Jan Zielona Góra Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
456
442
441
1339
170 Bekasiak Paweł Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
454
454
431
1339
171 Patelski Piotr Sieradz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
455
442
441
1338
172 Kowalski Jan Opole Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
465
451
422
1338
173 Paszenda Ryszard Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
456
452
430
1338
174 Mizerski Zbigniew Lublin Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
450
449
439
1338
175 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz Puchar Grodu nad Prosną
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
453
442
442
1337
176 Gromacki Krzysztof Olsztyn Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
450
446
441
1337
177 Kocoń Adrian Wałbrzych Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Targów Poznańskich
452
443
441
1336
178 Skonieczny Jarosław Płock Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Puchar Fam Pionki
Puchar Jezior Mazurskich
465
437
434
1336
179 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Puchar Beretty&Sako
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
458
441
437
1336
180 Osuchowski Hubert Warszawa Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
454
442
439
1335
181 Szober Krzysztof Wałbrzych Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
446
446
442
1334
182 Kujaczyński Mirosław Toruń Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Hubertus Expo
451
446
436
1333
183 Hanusz Wojciech Siedlce Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
449
442
442
1333
184 Kubiak Mirosław Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
460
441
432
1333
185 Kantyka Marian Opole Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
463
446
424
1333
186 Szerszenowicz Jacek Słupsk KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
464
452
417
1333
187 Kadziszewski Jacek Poznań Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
456
440
435
1331
188 Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
XV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
448
446
437
1331
189 Rybarczyk Andrzej Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
456
447
428
1331
190 Rusinek Damian Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny
KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Grodu nad Prosną
445
443
442
1330
191 Bagier Marek Bielsko Biała Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
PUCHAR DYMAREK śWIĘTOKRZYSKICH
Puchar Opolszczyzny
450
442
436
1328
192 Orzechowski Paweł Przemyśl Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
445
433
1328
193 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
453
437
435
1325
194 Walisko Sławomir Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Beretty&Sako
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
450
438
436
1324
195 Kryszkiewicz Hubert Kalisz Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Grodu nad Prosną
448
447
428
1323
196 Jędros Witold Kalisz Puchar Targów Hubertus Expo
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty&Sako
449
439
435
1323
197 Gawliński Janusz Warszawa Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
464
429
429
1322
198 Rasiński Wojciech Ostrołęka Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Puchar Fam Pionki
452
436
434
1322
199 Żak Michał Koszalin Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda
467
441
413
1321
200 Wójciuk Jerzy Biała Podlaska Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
XV Turniej Chmielakowy
452
440
428
1320
201 Grzybowski Zbigniew Radom XV Turniej Chmielakowy
Puchar Puszczy Kurpiowskiej
Eliminacje Ligi Strzeleckiej III runda
454
439
427
1320