"Chcesz być myśliwym, jak niegdyś przodkowie, Więc strunę najczulszą w twym sercu poruszę,
Byś wszystko poświęcił w czynach i mowie! Chcesz wciąż być myśliwym? Oddaj swą duszę!"

Jan Jerzy Jóźwiak
Ranking wawrzynowców 2008

2008

RANKING WAWRZYNOWCÓW ZA ROK 2008
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Beretty & Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
491
491
485
1467
2 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Beretty & Sako
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
490
485
483
1458
3 Różański Leszek Sieradz Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
488
487
481
1456
WAWRZYN ZŁOTY
4 Włodarczyk Remigiusz Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
486
484
482
1452
5 Prill Tomasz Elbląg Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Targów Poznańskich
490
479
478
1447
6 Onopiak Ryszard Elbląg Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
486
485
474
1445
7 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
483
480
478
1441
8 Bać Stanisław Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
485
479
477
1441
9 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
482
481
477
1440
10 Huminiak Tomasz Wrocław Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
483
480
475
1438
11 Jaślanek Michał Zielona Góra Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Winobrania
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
483
483
469
1435
12 Bielecki Dariusz Przemyśl XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
482
480
472
1434
13 Nowicki Karol Olsztyn Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
493
478
463
1434
14 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
481
477
476
1434
15 Olejnik Hubert Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
483
476
475
1434
16 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Finał Ligi Strzeleckiej
485
483
466
1434
17 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Finał Ligi Strzeleckiej
483
480
470
1433
18 Górski Henryk Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
XIV Turniej Chmielakowy
480
480
473
1433
19 Witak Hubert Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Jezior Mazurskich
487
473
470
1430
20 Radwański Rafał Krosno Puchar Warszawy
XIV Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
480
480
465
1425
21 Jędral Robert Tarnobrzeg Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
488
471
466
1425
22 Kuzior Roman Opole Puchar Warszawy
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
477
475
473
1425
23 Gawron Jakub Rzeszów Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
477
476
471
1424
24 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
487
471
465
1423
25 Oleksik Marcin Paweł Radom XIV Turniej Chmielakowy
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
484
470
468
1422
26 Ficek Michał Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
476
475
471
1422
27 Gawdzik Michał Katowice Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
474
474
473
1421
28 Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
483
470
468
1421
29 Łyczykowski Krzysztof Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
476
476
468
1420
30 Tuszkowski Ryszard Suwałki Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
483
472
465
1420
31 Kokoszkiewicz Marian Radom XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar FAM Pionki
476
475
467
1418
32 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winchestera
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
475
474
469
1418
33 Buda Marek Zielona Góra Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
475
473
470
1418
34 Kraiński Piotr Gdańsk Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
478
471
469
1418
35 Kaczyński Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Prezydenta miasta Łomży
486
470
461
1417
36 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
475
472
467
1414
37 Kruszyński Dariusz Kielce XIV Turniej Chmielakowy
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
479
468
467
1414
38 Pilcicki Bogusław Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
475
464
1414
39 Pypłacz Maciej Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
472
471
470
1413
40 Baliński Roman Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Konina
473
472
468
1413
41 Białobrzeski Artur Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
Puchar FAM Pionki
477
470
465
1412
42 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Łuczniczki
Puchar Beretty & Sako
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
476
471
464
1411
43 Brózda Łukasz Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
471
470
469
1410
44 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Targów Poznańskich
478
468
464
1410
WAWRZYN SREBRNY
45 Molski Krzysztof Białystok Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
475
469
464
1408
46 Czerwień Józef Piła Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
478
475
455
1408
47 Ziółkowski Wojciech Szczecin Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
474
474
459
1407
48 Grecki Krzysztof Słupsk Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
484
462
461
1407
49 Smolarski Roman Kielce Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
474
466
465
1405
50 Komosiński Marcin Poznań Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winchestera
482
461
461
1404
51 CZERSKI PAWEŁ Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Finał Ligi Strzeleckiej
475
468
461
1404
52 Bekasiak Szymon Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Puchar Beretty & Sako
475
468
458
1401
53 Pietrusza Wojciech Piła Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
467
458
1400
54 Wszałkowski Wojciech Słupsk Finał Ligi Strzeleckiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
466
462
1400
55 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Beretty & Sako
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Toruńskiej Katarzynki
474
466
460
1400
56 Rybarczyk Andrzej Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Beretty & Sako
477
462
461
1400
57 Adamczyk Bartosz Opole Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Beretty & Sako
470
468
461
1399
58 Taciak Rafał Siedlce Puchar Warszawy
XIV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
470
459
1399
59 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
476
463
460
1399
60 Kita Jan Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
478
467
454
1399
61 Łąpieś Sławomir Toruń Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Targów Poznańskich
472
467
459
1398
62 Zawiślan Marcin Nowy Sącz Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
480
463
454
1397
63 Bąkowski Jacek Kalisz Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
467
467
462
1396
64 Góral Mariusz Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Opolszczyzny
473
463
460
1396
65 Suryn Jacek Toruń Puchar Targów Poznańskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
470
468
458
1396
66 Buniowski Paweł Kalisz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
465
462
1395
67 Góral Michał Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
469
465
460
1394
68 Szerszenowicz Tomasz Słupsk Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
470
467
456
1393
69 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
490
459
444
1393
70 Szerszenowicz Jacek Słupsk Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
468
463
462
1393
71 Pudełko Janusz Kraków Puchar Beretty & Sako
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
470
469
453
1392
72 Fiszer Marcin Poznań Puchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Winobrania
473
461
458
1392
73 Miotła Grzegorz Lublin XIV Turniej Chmielakowy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
469
463
459
1391
74 Cichy Dariusz Olsztyn Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Jezior Mazurskich
474
463
454
1391
75 Komarewski Tomasz Białystok Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
463
462
1390
76 Rudnicki Marcin Toruń Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Beretty & Sako
Memoriał Adama Kraińskiego
467
462
460
1389
77 Turek Jan Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
469
463
457
1389
78 Brózda Krzysztof Rzeszów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
477
465
447
1389
79 Kołodziej Piotr Kalisz Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
472
465
450
1387
80 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Warszawy
Puchar Łuczniczki
Finał Ligi Strzeleckiej
463
463
461
1387
81 Adamus Przemysław Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
463
461
1387
82 Wypych Damian Łódź Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
466
460
460
1386
83 Sawicz Albert Koszalin Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Finał Ligi Strzeleckiej
473
457
456
1386
84 Cieplik Waldemar Opole Puchar FAM Pionki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
464
461
461
1386
85 Górnik Jerzy Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
XIV Turniej Chmielakowy
Finał Ligi Strzeleckiej
465
464
456
1385
86 Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz Puchar Prezydenta miasta Konina
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
484
470
430
1384
87 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
465
460
459
1384
88 Piotrowski Krzysztof Słupsk Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
466
464
453
1383
89 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
462
458
1383
90 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
463
461
459
1383
91 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz Puchar Winchestera
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Finał Ligi Strzeleckiej
466
463
453
1382
92 Kamiński Jerzy Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Łuczniczki
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
463
462
457
1382
93 Wroński Łukasz Kielce Puchar Winchestera
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
462
452
1382
94 Osuchowski Hubert Warszawa Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
473
465
444
1382
95 Szydełko Aleksander Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
466
460
455
1381
96 Osuchowski Hubert Warszawa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
464
462
455
1381
97 Krasicki Piotr Zielona Góra Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
478
476
427
1381
98 Smykowski Marcin Włocławek Puchar Toruńskiej Katarzynki
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Finał Ligi Strzeleckiej
478
456
445
1379
99 Bęćkowski Jarosław Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Targów Poznańskich
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
467
457
453
1377
100 Barszcz Jerzy Kielce XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
473
458
446
1377
101 Mizerski Maciej Lublin Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
461
459
457
1377
102 Kuczyński Bogdan Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
475
471
431
1377
103 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Puchar Beretty & Sako
460
460
457
1377
104 Neugebauer Jerzy Olsztyn Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
467
460
449
1376
105 Święcki Krzysztof Łomża XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Toruńskiej Katarzynki
463
461
452
1376
106 Brózda Sławomir Rzeszów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
477
459
439
1375
107 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
474
452
447
1373
108 Jóźwiak Piotr Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
471
452
450
1373
109 Ziemiński Henryk Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
454
448
1372
110 Lubecki Hubert Warszawa Puchar Łuczniczki
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
458
452
1372
111 Włodyka Hubert Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
466
455
451
1372
112 Świeboda Robert Lublin Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
466
457
449
1372
113 Pieściński Jacek Toruń Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
461
456
454
1371
114 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Warszawy
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
463
455
453
1371
115 Świderski Jarosław Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Puchar Łuczniczki
457
457
457
1371
116 Mirek Ryszard Przemyśl Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
XIV Turniej Chmielakowy
464
457
449
1370
117 Brzdęk Jacek Szczecin Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
467
454
449
1370
118 Łacic Adam Lublin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
460
459
450
1369
119 Mróz Szymon Kalisz Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winchestera
461
458
449
1368
120 Pióro Robert Siedlce XIV Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
469
457
441
1367
121 Chełstowski Leszek Olsztyn Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
461
453
452
1366
122 Ottomański Edward Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Łomży
459
455
452
1366
WAWRZYN BRĄZOWY
123 KURZYNOWSKI Jarosław Suwałki Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
452
447
1364
124 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
453
444
1362
125 Duplicki Jacek Warszawa Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
461
455
446
1362
126 Mizerski Zbigniew Lublin Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Warszawy
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
459
452
450
1361
127 Gromacki Krzysztof Olsztyn Puchar Beretty & Sako
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
470
459
432
1361
128 Adamiak Zenon Legnica Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
455
453
452
1360
129 Kaśnicki Bogdan Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
455
446
1360
130 Kazbieruk Grzegorz Łomża XIV Turniej Chmielakowy
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
450
447
1359
131 Herba Andrzej Toruń Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Łuczniczki
454
452
452
1358
132 Piotrowski Grzegorz Płock Puchar Opolszczyzny
Puchar Prezydenta miasta Konina
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
467
451
440
1358
133 Kamola Piotr Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
462
449
447
1358
134 Malinowski Waldemar Bydgoszcz Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
458
457
443
1358
135 Waligóra Szynon Igor Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Puchar Łuczniczki
460
458
439
1357
136 Piecuch Piotr Chełm Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
465
449
442
1356
137 Czepułkowski Ryszard Elbląg Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
464
452
439
1355
138 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Winobrania
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
465
453
437
1355
139 Rasiński Wojciech Ostrołęka Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
464
452
438
1354
140 Dzidowski Rafał Zielona Góra Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Opolszczyzny
Puchar Winobrania
460
448
445
1353
141 Gazdowski Hubert Warszawa Puchar Targów Poznańskich
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
467
453
433
1353
142 Pilarz Wiktor Koszalin Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
467
456
429
1352
143 Pawłowski Wiesław Olsztyn Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
458
450
442
1350
144 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
453
449
448
1350
145 Sius Tomasz Warszawa Puchar Winchestera
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
459
451
440
1350
146 Puławski Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Jezior Mazurskich
XIV Turniej Chmielakowy
451
449
449
1349
147 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Opolszczyzny
Puchar Winchestera
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
449
445
1349
148 Hryniewicz Stanisław Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Opolszczyzny
Finał Ligi Strzeleckiej
453
452
443
1348
149 Senger Marcin Piła Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
460
450
438
1348
150 Smoliński Piotr Elbląg Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
460
455
433
1348
151 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
457
447
443
1347
152 Czerwień Marek Piła Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
456
449
442
1347
153 Wilski Krzysztof Warszawa Puchar Prezydenta miasta Łomży
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
471
452
424
1347
154 Dubrownik Jarosław Łódź Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Puchar Opolszczyzny
454
450
443
1347
155 Skowroński Jan Zielona Góra Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
456
446
445
1347
156 Ziomek Marek Częstochowa Puchar Targów Poznańskich
Puchar Winobrania
Finał Ligi Strzeleckiej
453
450
443
1346
157 Kadziszewski Jacek Poznań Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Prezydenta miasta Konina
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
457
445
444
1346
158 Orzechowski Paweł Przemyśl XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
451
448
446
1345
159 Kaczmarzyk Grzegorz Bielsko Biała Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
467
452
426
1345
160 Maciąg Andrzej, Jan Chełm XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
447
439
1345
161 Demski Witold Przemyśl Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
450
441
1345
162 Czajkowski Grzegorz Wrocław Finał Ligi Strzeleckiej
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
456
445
444
1345
163 Czajczyński Grzegorz Kalisz Puchar Winchestera
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
461
445
439
1345
164 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Finał Ligi Strzeleckiej
470
439
436
1345
165 Jarecki Jacek Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
459
452
433
1344
166 Wawrzyniak Piotr Białystok Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Jezior Mazurskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
458
444
442
1344
167 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
451
450
442
1343
168 Kulikowski Marek Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
453
449
440
1342
169 Jaworski Mariusz Skierniewice Puchar FAM Pionki
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
459
458
425
1342
170 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Dymarek Świętokrzyskich
453
446
442
1341
171 Snopek Łukasz Skierniewice Puchar FAM Pionki
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
447
447
446
1340
172 Szober Krzysztof Wałbrzych Puchar Opolszczyzny
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
451
436
453
1340
173 Winkowski Leszek Poznań Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
455
451
434
1340
174 Kantyka Marian Opole Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
449
448
442
1339
175 Waligóra Tadeusz Szczecin Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
456
451
432
1339
176 Turbaczewski Krzysztof Szczecin Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
463
439
437
1339
177 Bernacki Roman Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Memoriał Adama Kraińskiego
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
443
441
1338
178 Kubiak Paweł Koszalin Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
472
441
424
1337
179 Pilarz Tomasz Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
454
451
432
1337
180 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Finał Ligi Strzeleckiej
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
449
445
442
1336
181 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
445
432
1336
182 Bekasiak Paweł Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Beretty & Sako
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
449
444
443
1336
183 Kneblewski Łukasz Koszalin Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
458
450
427
1335
184 Goerick Marek Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Memoriał Adama Kraińskiego
449
444
442
1335
185 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
464
448
423
1335
186 Pawlak Hubert Kalisz Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Finał Ligi Strzeleckiej
445
445
445
1335
187 Wójs Artur Nowy Sącz XIV Turniej Chmielakowy
Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
468
444
423
1335
188 Suchodolski Adam Opole Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
456
441
437
1334
189 Gęsiarz Szymon Częstochowa Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Puchar Beretty & Sako
449
448
436
1333
190 Lissowski Krzysztof Warszawa Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
XIV Turniej Chmielakowy
453
445
435
1333
191 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Opolszczyzny
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
440
435
1332
192 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
450
450
432
1332
193 Sztuczka Janusz Słupsk Puchar Jezior Mazurskich
Puchar Łuczniczki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
457
454
421
1332
194 Jordan Hubert Bielsko Biała Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
452
444
435
1331
195 Demps Wojciech Gdańsk Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Bałtycki Puchar Anschutz i Lapua
Memoriał Adama Kraińskiego
461
437
432
1330
196 Burdyński Robert Poznań Puchar Targów Poznańskich
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
460
440
429
1329
197 Pokorski Jacek Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
446
444
438
1328
198 Rusiecki Mirosław Łomża Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. Ignacego Stachowiaka
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Prezydenta miasta Łomży
444
442
440
1326
199 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
452
444
430
1326
200 Gawliński Janusz Warszawa Puchar Warszawy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
448
440
438
1326
201 Hajczuk Wiesław Ciechanów Puchar Łuczniczki
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
447
441
438
1326
202 Jechna Artur Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Finał Ligi Strzeleckiej
460
444
422
1326
203 Woropaj Zbigniew Koszalin Finał Ligi Strzeleckiej
Memoriał Adama Kraińskiego
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
451
441
433
1325
204 Markiewicz Paweł Kielce Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Puchar Warszawy
Finał Ligi Strzeleckiej
448
441
435
1324
205 Kluz Mirosław Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
447
439
438
1324
206 Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg XIV Turniej Chmielakowy
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
437
435
452
1324
207 Jedwabiński Marek Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II runda
459
447
418
1324
208 Wermiński Wojciech Krosno Puchar FAM Pionki
Puchar Opolszczyzny
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
445
444
435
1324
209 Kukułka Karol Łódź Mistrzostwa PZŁ w kl. Mistrzowskiej
Puchar Winchestera
Puchar Toruńskiej Katarzynki
444
442
437
1323
210 Gaweł Piotr Przemyśl XIV Turniej Chmielakowy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
462
432
428
1322
211 Fischer Jan Opole Finał Ligi Strzeleckiej
Puchar Winchestera
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
445
443
434
1322
212 Morawiak Krzysztof Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot
Puchar Targów Poznańskich
452
444
426
1322
213 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Puchar FAM Pionki
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
451
446
425
1322
214 Kiliański Jarosław Tarnobrzeg Puchar Warszawy
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
Tarnobrzeski Puchar Wiosny
446
441
434
1321
215 Buda Przemyslaw Zielona Góra Finał Ligi Strzeleckiej
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda
449
437
434
1320