TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2017

Terminarz Zawodów Centralnych

TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ w roku 2017

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ (strzelnica) Termin Sędzia główny Uwagi
1.

Puchar Browninga i Winchestera

Katowice

08.04.2017

S.Gąsienica

 

2. Puchar Czeskiej Zbrojówki Chodzież 22.04.2017 M.Maciejewski  
3.

Puchar FAM Pionki

Radom

29.04.2017

P.Pełczyński

OW

4.

Puchar Podbeskidzia

Bielsko Biała

30.04.2016

J. Adamczyk

 

5. Puchar Prezydenta Miasta Piły

Piła

01.05.2017

W.Kobierski

OW

6.

Puchar Antonio Zoli & Swarovski Optik

Piotrków Trybunalski

06.05.2017

W.Marconi

 
7. Puchar Prezesa Polskiego Koncernu Mięsnego Dziczyzna

Leszno

13.05.2017

J. Plenkiewicz

OW

8. Puchar MTP

Poznań

20.05.2017

W. Kobierski

OW

9. Parcour Katowice 27.05.2017 W. Marconi  
10. Bałtycki Puchar Anschuetz &Lapua Koszalin 03.06.2017 M.Świerczek  
11. Tarnobrzeski Puchar Wiosny

Tarnobrzeg

03.06.2017

S.Gąsienica

 

12. Mistrzostwa PZŁ Dian w strzelaniach myśliwskich

Katowice

10-11.06.2017

P.Pełczyński

OW
13.

Puchar Gryfa Szczecińskiego

Szczecin

10.06.2017

M. Maciejewski

OW

14.

Ogólnopolskie Zawody Seniorów

Bydgoszcz

10.06.2016

P.Poraniuk

 
15. Puchar Normy Tarnów 10.06.2017 S.Gąsienica  
16.

Puchar Kujaw

Włocławek

17.06.2017

P. Pełczyński

OW
17.

Puchar Toruńskiej Katarzynki

Toruń

18.06.2017

J. Plenkiewicz

 
18. Puchar Prezesa ORŁ w Łomży

Łomża

24.06.2017

T.Skalski

 
19. Parcour Poznań 24.06.2017 M.Świerczek  
20.

Memoriał E. Woźnego

Poznań/Wolsztyn

01.07.2017

M.Ziomek  
21. Puchar Podlasia Białystok 08.07.2017 J.Borkowski  
22. Nowosądecki Puchar Lata

Nowy Sącz/Krynica

08.07.2017

M.Flis

OW
23. Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej Wałbrzych 09.07.2017 J.Adamczyk  
24. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Częstochowa 15-16.07.2017 S.Gąsienica  
25. Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej

Katowice

22.07.2017

W.Marconi

OW
26. Parcur

Opole

29.07.2017

B.Kaśnicki

 

27.

Puchar Jezior Mazurskich

Giżycko

29.07.2017

W. Kraiński

 

28.

Memoriał Adama Kraińskiego

Gdańsk

05.08.2017

P. Poraniuk

OW

29.

Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna

Olsztyn

12.08.2017

T. Skalski

 
30.

Puchar Grodu nad Prosną

Kalisz

19.08.2017

M.Ziomek

 

31. Puchar Elbląga

Elbląg

26.08.2017

J. Plenkiewicz

OW

32. Puchar Opolszczyzny Opole 26.08.2017 P. Hetmańczyk OW
33. Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej

Białystok

02-03.09.2017

W.Kraiński

OW

34. Puchar Winobrania

Zielona Góra/Wolsztyn

09.09.2017

B.Kaśnicki

 
35.

XXII Turniej Chmielakowy

Chełm

09.09.2017

W. Szymański

OW

36. KKKŁ im. Ignacego Stachowiaka

Ciechanów

16-17.09.2017

W. Szymański

OW

37.

Puchar Łuczniczki

Bydgoszcz

23.09.2017

W.Krainski

OW

38.

Puchar Jesieni

Lublin

23.09.2017

J.Borkowski

 

39. Puchar Północnego Mazowsza

Ciechanów

30.09.2017

M.Świerczek

 
40.

Puchar „Jury Częstochowskiej”

Częstochowa

30.09.2017

T.Rybiński

OW

41.

Puchar Dymarek Świętokrzyskich

Kielce

07.10.2017

T.Skalski