Komisje problemowe NRŁ

Komisje problemowe NRŁ

Komisja Prawna
Lp. Nazwisko i Imię Okręg
1. Krawczyk Jacek – Przewodniczący     

Warszawa

2. Andrzejczak Tadeusz Radom
3. Domińczyk Tadeusz Opole
4. Jabłoński Zygmunt Ciechanów
5. Lendzioszek Marian Toruń
6. Łacic Andrzej Lublin
7. Opielewicz Michał Wałbrzych
8. Wildowicz Eugeniusz Białystok
9. Wójcik Bogumił Warszawa
Komisja Kultury Łowieckiej
Lp. Nazwisko i Imię                                   
 Okręg
1. Gwiazdowicz Dariusz Poznań
2. Kozyra Bogdan Lublin
3. Mielnikiewicz Krzysztof Ostrołęka
4. Papież Antoni Nowy Sącz
5. Rogoziński Marek- Przewodniczący                      Rzeszów
6. Sontag Anrzej Łódź
7. Szewczyk Leszek Zielona Góra
8. Tatara Marian Tarnobrzeg
9. Towpik Edward Warszawa
Komisja Trofeów i Wystaw
Lp. Nazwisko i Imię                                      
Okręg
1. Dziedzic Roman Lublin
2. Hołodniak Ireneusz Krosno
3. Jackiewicz Andrzej Gdańsk
4. Jordan Michał Bielsko Biała
5. Kmiecik Janusz Katowice
6. Krasula Krzysztof Olsztyn
7. Lefanowicz Sławomir Zamość
8. Ptak Jan Kraków
9. Szymański Wojciech Radom
Komisja Kynologiczna
Lp. Nazwisko i Imię                                 
Okręg
1. Brabletz Andrzej – Przewodniczący                        
Poznań
2. Baran Stanisław Przemyśl
3. Ćwik Adam Zamość
4. Grylewicz Stanisław Leszno
5. Hutka Dariusz Opole
6. Salomon Leszek Katowice
7. Siejkowski Leszek Bydgoszcz
8. Skrzek Zbigniew Piotrków Tryb.
9. Tarnowski Wojciech Tarnów
Komisja Promocji Łowiectwa
Lp. Nazwisko i Imię                                     
Okręg
1. Chabowski Wiktor Kielce
2. Feder Stefan Poznań
3. Gdula Paweł Warszawa
4. Matysek Marek Warszawa
5. Miller Roman Leszno
6.

Mroczkowski Augustyn -  

Przewodniczący 

Warszawa
7. Plewa Marek Koszalin
8. Szpetkowski Krzysztof Kraków
9. Szulc Aleksandra Bydgoszcz      
Komisja Strzelecka
Lp. Nazwisko i Imię Okręg
1. Zieliński Zbigniew – Przewodniczący Poznań
2. Gąsienica Stanisław Kraków
3. Grabałowski Zbigniew Piotrków Tryb.
4. Kraiński Wojciech Gdańsk
5. Marconi Wiktor Jelenia Góra
6. Pełczyński Piotr Rzeszów
7. Poraniuk Piotr Koszalin
8. Skalski Tomasz Warszawa
9. Ziomek Marek Częstochowa
Komisja Szkoleniowa
Lp. Nazwisko i Imię                                     
Okręg            
1. Bryliński Ryszard Legnica
2. Czajkowski Feliks Olsztyn
3. Graj Roman Nowy Sącz
4. Hromiak Adam - Przewodniczący   Koszalin
5. Łabudzki Lesław Poznań
6. Ordyłowski Marek Wrocław
7. Przybecki Jerzy Zielona Góra
8. Siewierski Zdzisław Rzeszów
9. Żagiell Jerzy Katowice
Komisja Hodowlana
Lp. Nazwisko i Imię Okręg
1. Dziedzic Roman – Przewodniczący Lublin
Zwierzyna gruba
2. Bocianowski Marek Opole
3. Ciepluch Zbigniew Olsztyn
4. Foik Grzegorz Bielsko Biała
5. Goździewski Jan Suwałki
6. Kmet Piotr Szczecin
7. Olech Wanda Warszawa
8. Pawliszak Jerzy Gorzów Wlkp.
9. Wilczewski Marian Słupsk
Zwierzyna drobna
1. Wiśniewski Grzegorz Włocławek
2. Brudnicki Witold Bydgoszcz
3. Mikołajczyk Jarosław Kielce
4. Misiorowska Magdalena Warszawa
5. Panek Marek Leszno
6. Sporek Kazimierz Opole
7. Wajdzik Marek Kraków
8. Wierzbowska Izabela Kraków
9. Włostowski Jerzy Łomża