Aktualności

Aktualności

Archiwum

GŁOSOWANIE W SEJMIE

W dniu 6 marca br. w Sejmie RP odbyło się głosowanie projektu ustawy Prawo łowieckie. Posłowie podczas głosowania wprowadzili poprawki, które mogą mieć bardzo poważne konsekwencje dla prowadzenia gospodarki łowieckiej, w tym ograniczania populacji dzika i rozprzestrzeniania się ASF.

Czytaj dalej

PISMO DO MINISTRA ŚRODOWISKA

Informacja dla Ministra Środowiska w sprawie braku możliwości realizacji zapisów Regulaminu Polowań w zakresie posiadania przy dochodzeniu postrzałka ułożonego do tego celu psa, w kontekście propozycji zmian w ustawie prawo łowieckie.

Czytaj dalej

INFORMACJA PZŁ PRZEKAZANA PREMIEROWI RP

Polski Związek Łowiecki jest zmuszony poinformować Pana Premiera, że od dnia 1 kwietnia 2018 roku nie będzie możliwe skuteczne ograniczanie populacji dzika na terenie kraju oraz zwalczanie ASF

Czytaj dalej

SYSTEM DLA KÓŁ ŁOWIECKICH

W dniu 16 lutego br. firma TORN będąca administratorem systemu informatycznego dla kół łowieckich wyłączyła jego działanie. Polski Związek Łowiecki ocenia sytuację jako skandaliczną.

Czytaj dalej

SYSTEM DLA KÓŁ ŁOWIECKICH

W dniu 16 lutego br. firma TORN będąca administratorem systemu dla kół łowieckich wyłączyła jego funkcjonowanie. Polski Związek Łowiecki ocenia tą sytuację jako skandaliczną.

Czytaj dalej