KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

W dniu 26 lipca 2017 roku Kapituła Odznaczeń Łowieckich nadała odznaczenia następującym osobom i kołom łowieckim:

ZŁOM

Okręg bydgoski: KŁ Hubertus w Żołędowie, Kazimierz Niedbalski, Józef Jabłoński, WKŁ Miś w Bydgoszczy, KŁ Bażant w Sulinowie,
Okręg jeleniogórski: KŁ Rogacz w Kamiennej Górze, KŁ Głuszec w Jeleniej Górze,
Okręg katowicki: KŁ Bażant w Łaziskach Górnych, KŁ Trop w Mysłowicach, WKŁ Żubr w Gliwicach, Tadeusz Michalski, Stefan Kusz, Piotr Wosinek,
Okręg koniński: Leszek Błażejewski,
Okręg krakowski: Wiesław Biernat, KŁ Żubr w Krakowie,
Okręg legnicki: KŁ Borsuk w Lubinie,

Okręg leszczyński: Stanisław Krzyżański,
Okręg lubelski: KŁ Dąbrowa w Lublinie, KŁ Lis w Lubartowie,
Okręg ostrołęcki: KŁ Mykita w Ostrowi Mazowieckiej,
Okręg pilski: WKŁ Trop w Pile,
Okręg poznański: KŁ Drop w Poznaniu, KŁ Łoś w Witkowie, Tomasz Nowak, Wojciech Matysiak,
Okręg przemyski: WKŁ Miś w Przemyślu,
Okręg rzeszowski: KŁ Szarak w Głogowie Młp.,
Okręg siedlecki: Czesław Tymendorf,
Okręg słupski: Jerzy Urich,
Okręg toruński: Zygfryd Kroll,

Okręg warszawski: KŁ Nadzieja w Opaczy, KŁ Nemrod w Warszawie, KŁ Nr 32 w Warszawie, Waldemar Lis, Sylwester Wilamowski, Jacek Złotorzyński,

Zarząd Główny PZŁ: Roman Badowski, Piotr Bażowski.

ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Tadeusz Sidoruk,
Okręg białostocki: Jarosław Kicel, Jerzy Świderski,
Okręg bydgoski: Janusz Szala, Jerzy Grobelski, Konrad Szefler, Tomasz Pinkowski, Augustyn Mądry, Andrzej Mierzyński, Marian Koperski, KŁ Ponowa w Świeciu, Jarosław Lewandowski, KŁ Ryś w Inowrocławiu, Józef Harenda, Jerzy Przybylski, Wiesław Burdzy,
Okręg częstochowski: Bernard Bladziak, Jerzy Mika, Henryk Sobala, Marian Starczewski,
Okręg gorzowski: Henryk Kloczkowski, Sylwester Szymańczak, Władysław Wlaźlik,
Okręg jeleniogórski: Józef Barciak, Wiktor Marconi, Eugeniusz Waszkiewicz, Ryszard Krawczyk Demczuk,
Okręg katowicki: Henryk Chmiel, Jacek Hulimka, Edward Michalczyk, Andrzej Parecki, Jacek Poliwczak, Janusz Skibiński, Stanisław Straszak, Jerzy Tym,

Okręg koniński: Antoni Kołodziejczak, Bogumił Rybicki, Andrzej Śruba,
Okręg krakowski: KŁ Bór w Krakowie, Jan Sadowski, Janusz Kubicz, Andrzej Zabłotny,
Okręg legnicki: Józef Gawluk,
Okręg leszczyński: Stefan Napierała, Lech Szczęsny, Florian Sprutta,
Okręg lubelski: WKŁ Wrzos w Jawidzu, KŁ Przepiórka w Cycowie, Zenon Grzywa, KŁ Chodel w Lublinie, Stanisław Ostański, Zenon Krzyżanowski, WKŁ Cyranka w Dęblinie,

Okręg nowosądecki: Janusz Załęski, Stanisław Zygmunt, Piotr Dąbrowski,
Okręg olsztyński: Leszek Buła, Sylwester Lindorf, Edward Łączny, Tadeusz Łopata, Tadeusz Hentosz, Andrzej Duszkiewicz, Stefan Marcinkowski,
Okręg ostrołęcki: Jan Kaczyński, Jan Balicki,
Okręg pilski: Ryszard Szulgit, Feliks Gryka, Leszek Książkiewicz, Andrzej Banaszyński, Piotr Radwański, Błażej Wolicki,
Okręg piotrkowski: KŁ Przepiórka w Żytnie,

Okręg poznański: Krzysztof Kadlec, Leon Maćkowiak, Zbigniew Stablewski, Hubert Wański, Robert Wdowczyk,
Okręg przemyski: Adam Dąbrowski,

Okręg radomski: Jan Łukowski, Mirosław Piotrowski,

Okręg rzeszowski: Adam Karaś, Jan Papież,
Okręg siedlecki: Zbigniew Piwoński, Włodzimierz Górski,
Okręg skierniewicki: Ryszard Kraszewski,
Okręg słupski: Kazimierz Witkowski, Stanisław Mazur, Jerzy Safader, Ludwik Sitkiewicz,
Okręg suwalski: KŁ Leśnik w Augustowie, Zdzisław Milewski, Ryszard Chomicz, Ryszard Cylc, Zbigniew Mocarski,
Okręg szczeciński: Czesław Ciereszko, Romuald Dubicki, Hilary Jackowski, Zygmunt Wierciński,

Okręg tarnobrzeski: Henryk Dudzic, Krzysztof Pogorzelski,
Okręg tarnowski: Janusz Grudzień, Ludwik Węgrzyn, Mieczysław Toczyłowski, Tomasz Maniawski, Robert Bialik, Stanisław Klimek, Stanisław Płachno, Andrzej Florek, Franciszek Florek, Ignacy Polek, Eugeniusz Piątek, Jan Tarnowski,
Okręg toruński: Henryk Czerwiński, Henryk Kapusta, Krzysztof Pilewski,
Okręg warszawski: Andrzej Brzeziński, Zbigniew Bandachowski, Jerzy Bryk, Henryk Czyżyk, KŁ Artemida w Kobyłce, Bohdan Kubicki, Sylwester Pacik, Zenon Żyżyński,
Okręg wrocławski: Adam Dziubacki, Witold Komorowski,

Zarząd Główny PZŁ: Wojciech Posłuszny.

SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Stanisław Sidoruk, Sławomir Rechnio, Eugeniusz Sidoruk, Andrzej Kwaśniewski, Bartłomiej Krawiec, Stanisław Golecki, Piotr Kazimierski,
Okręg białostocki: Józef Saczko, Ryszard Zalewski, Leszek Antoniuk, Wojciech Hornostaj, Piotr Muklewicz, Aleksander Halicki, Włodzimierz Siwicki,
Okręg bydgoski: Gerard Przewoski, Henryk Maciejczyk, Patryk Czarnecki, Marcin Wiedeholz, Jerzy Krajewski, Piotr Sumara, Mariusz Trudnowski, Tomasz Smyk, Roman Wnuk, Sławomir Żuryń, Maciej Skuza, Zbigniew Knop, Henryk Samborski, Zbigniew Okoński, Ryszard Kotliński, Wojciech Błoniarz, Sylwester Czarnecki, Andrzej Kaczmarek, Krzysztof Kasprzyk, Marcin Nawrot, Julita Morawska, Marian Dębowski, Adam Adamczyk, Sławomir Kuśnierek, Artur Kowalski, Jarosław Osiński, Andrzej Krokos,
Okręg częstochowski: Józef Czaja, Zygmunt Giemza, Henryk Stanisławski, Jan Synowiec, Czesław Tyrol, Maciej Zakrzewski, Roman Juściński,
Okręg gorzowski: Andrzej Czupryniak, Stefan Jodłowski, Mirosław Sidor, Stanisław Trojanowicz, Jerzy Żwierełło,
Okręg jeleniogórski: Stanisław Borysewicz, Agaton Dobrzański, Franciszek Banaś, Lesław Mittelstadt, Krzysztof Krawiec, Roman Leśny, Krzysztof Głuchowski, Lech Głuchowski, Wojciech Parzygnat, Mirosław Pelczarski, Franciszek Liber, Józef Jędrzejowski,
Okręg katowicki: Lucjan Chudy, Leszek Czura, Jan Fortuna, Edward Januszek, Kazimierz Jaworski, Andrzej Kałuża, Mariusz Maciejewski, Jan Kmet, Stanisław Noras, Marian Stompor, Andrzej Surgiel, Roman Szatanik, Józef Trzepacz,

Okręg koniński: Wojciech Jenerowicz, Leszek Krysztofik,
Okręg krakowski: Zbigniew Stachura, Krzysztof Kurowski, Wacław Łukacz, Wilhelm Jaskulski,
Okręg leszczyński: Jerzy Jancelewicz, Kazimierz Nowak, Mariusz Kędzierski, Adam Kosowski, Jan Piniuta,
Okręg lubelski: Wiesław Mrozowski, Sławomir Sternik, Andrzej Winiarczyk, Kazimierz Ciuraj,

Okręg nowosądecki: Jacek Witek,
Okręg olsztyński: Krzysztof Gawryś, Mirosław Pytlarczyk, Leszek Bańkowski, Leszek Mierzejewski, Krzysztof Laszkowski, Andrzej Dębowski, Zdzisław Romanowski, Marian Pieczuro, Krzysztof Malko, Władysław Semkiw, Ryszard Ferenc, Robert Wielgosz,
Okręg ostrołęcki: Adam Domian, Kazimierz Kozłowski, Radosław Gzula, Sławomir Przeździecki, Kazimierz Ducki, Wiesław Milik,
Okręg pilski: Iwona Dobosz, Leopold Bondarczuk, Henryk Kostkowski, Czesław Malka, Zbigniew Smykowski,
Okręg piotrkowski: Jan Kempara, Andrzej Krakowiak, Ryszard Siwocha,

Okręg poznański: Henryk Kokociński, Kazimierz Kuczma, Sławek Marciniak, Józef Nowakowski, Józef Okonowski, Marian Siepak, Zdzisław Sinecki, Zenon Skrzypczak, Mieczysław Stachowiak,
Okręg przemyski: Józef Granisz, Jacek Ważny, Lech Sobora, Stanisław Baran, Stanisław Zagrobelny,

Okręg radomski: Zbigniew Cyrta,

Okręg rzeszowski: Kazimierz Szypuła, Szczepan Działowski, Michał Sznajder, Stanisław Gancarz, Grzegorz Bury, Wiesław Barszcz, Wojciech Ortyl,
Okręg siedlecki: Janusz Dębowski, Waldemar Kuryła, Dariusz Dymowski, Włodzimierz Tendorf,
Okręg skierniewicki: Marcin Kosieradzki, Jarosław Kozłowski, Kazimierz Tałabiński,
Okręg słupski: Kazimierz Pobiedziński, Marek Cichocki, Andrzej Szagun, Bogdan Broniecki, Henryk Zantow, Franciszek Toporkiewicz, Władysław Szarpak, Aleksander Malski, Mieczysław Piotrowski, Waldemar Lenart, Eugeniusz Ludwikowski, Lucjan Karczyński, Wojciech Ziemnicki, Zygmunt Thiede,
Okręg suwalski: KŁ Dąbrowa w Piszu, Kazimierz Niedźwiecki, Ireneusz Bartoszewicz, Tomasz Miłkowski, Zbigniew Mołodziejko, Henryk Bałdyga, Jarosław Sulima, Lech Skowroński, Władysław Krajewski,
Okręg szczeciński: Ludwik Chwałek, Aleksander Wieczorkiewicz, Krzysztof Zych,

Okręg tarnobrzeski: Kazimierz Bąk, Lesław Bieszczad, Józef Chmielowiec, Piotr Dzieciuch, KŁ Głuszec w Tarnobrzegu, Marcin Marchut,
Okręg tarnowski: Robert Marszałek, Robert Mazur, Sławomir Gil, Wojciech Karaś, Janusz Wójtowicz, Stanisław Nosek, Jerzy Janeczko, Edward Cholewa, Stanisław Jarosz, Jerzy Kłos, Mariusz Mrzygłód, Józef Pater, Andrzej Polek, Ryszard Pikul, Jan Sadko,
Okręg toruński: Marian Bielański, Zbigniew Ćwikliński, Tomasz Gardzisz, Jarosław Jaskulski, Roman Kłosiński, Benedykt Kossobucki, Roman Kowalski, Franciszek Sadowski, Tomasz Stański, Tadeusz Styczeń, Paweł Szymański,
Okręg wałbrzyski: Jarosław Dąbrowski, Kazimierz Gurdak, Marek Kowalewski,

Okręg warszawski: Wojciech Janusz, Krzysztof Kowalski, Artur Mucha, Maciej Popielawski, Roman Trojan, Witold Wiśniewski,
Okręg wrocławski: Małgorzata Świerczewska, Sławomir Jaworski, Grzegorz Jędrzejewski, Stanisław Chorążyczewski,
Okręg zamojski: Jarosław Holko,

Zarząd Główny PZŁ: Krzysztof Karpiel, Jan Zych, Bogdan Ławrynowicz, Ryszard Napora.


BRĄZOWY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

Okręg bialskopodlaski: Robert Górski, Jerzy Wójcik, Zbysław Jańczuk, Andrzej Tarasiuk, Piotr Sylwesiuk, Grzegorz Sylwesiuk, Grzegorz Gregoruk, Mikołaj Żuk, Andrzej Majchrzak,
Okręg białostocki: Roman Sienkiewicz, Mikołaj Markiewicz, Leszek Radzikowski, Bogdan Gass, Władysław Kuzub, Marian Zalewski, Marcin Siłkowski, Zdzisław Puziuk, Stanisław Wiśniewski, Piotr Bozik, Wojciech Kozłowski, Anatol Kalinowski, Jan Skiepko, Lech Czyrski, Jerzy Gresiuk, Ryszard Danewicz,
Okręg bydgoski: Kazimierz Wojciechowski, Jerzy Ochotny, Dariusz Żołądkiewicz, Grzegorz Tomasik, Dariusz Cichy, Łukasz Rosiński, Hubert Dębowski, Wojciech Stachowiak, Jan Fiderewicz, Ryszard Jaroszewski, Piotr Wolny, Łukasz Szala, Wiesław Bandosz, Mieczysław Krzemień, Leszek Popiołkiewicz, Wiesław Podraza, Edmund Martin, Szymon Kempiński, Marcin Klunder, Marcin Pazdro, Krzysztof Garlik, Marek Pawnuk, Adam Kiersztan, Roman Żelaskowski, Andrzej Szwarc, Andrzej Rutkowski, Zbigniew Mikołajczak, Jarosław Pokorski, Marcin Jeżewski, Michał Kowalski, Grzegorz Szymanowski, Stanisław Skocz, Edward Tomasik, Krzysztof Borczyński, Michał Ziółkowski,
Okręg częstochowski: Jacek Siekiera, Claudius Badura, Józef Florczyk, Michał Grobelak, Bogdan Juściński, Sławomir Jurczyk, Marek Krych, Krzysztof Książek, Piotr Mańczyk, Piotr Obrat, Jarosław Pełka, Grzegorz Rataj, Jerzy Rataj, Piotr Suliński, Dariusz Świerczyna, Michał Turek, Helmut Ulfik, Mariusz Ulfik, Aleksander Warzecha, Jerzy Wojtacha, Jan Woś, Zbigniew Znojek,
Okręg gdański: Mirosław Sieradzan,
Okręg gorzowski: Zbigniew Chyła, Jan Urda,

Okręg jeleniogórski: Krzysztof Oszmian, Robert Mundzik, Adam Bołaz, Marcin Frasunek, Marian Kozubski, Julian Orszulak, Paweł Parzygnat, Lesław Dorobek, Tomasz Kozioł, Wiesław Modrzejewski, Stanisław Kornobys, Aleksander Niemiec, Mirosław Kurek, Krzysztof Opolski, Piotr Dwojak, Andrzej Czerkawski, Marek Rybak, Krzysztof Szczypiński, Wojciech Szczypiński,
Okręg katowicki: Dariusz Łabaj, Jacek Moll, Adam Mrówka, Marek Nowak, Cezary Pawłowski, Andrzej Piekarski,

Okręg koniński: Andrzej Cholewicki, Jan Czajka, Wiesław Czapczyk, Mariusz Czechowski, Mirosław Czkalski, Patryk Julkowski, Paweł Mikołajczyk, Antoni Nawrocki, Marek Niedzielski, Bartosz Płucienniczak, Zdzisław Zawadzki, Czesław Mocny, Jerzy Ogłaza,
Okręg krakowski: Witold Matuszyk, Andrzej Urban, Łukasz Wadowski, Paweł Smogór, Janusz Kołodziejczyk,
Okręg legnicki: Stanisław Adamczyk, Łukasz Kurowski, Piotr Kużdeba,

Okręg leszczyński: Kazimierz Andrynowski, Tomasz Biernaczyk, Jan Bondzior, Bogusław Głuszko, Romuald Głuszko, Jan Kruszyna, Zdzisław Marcinkowski, Damian Mielcarek, Janusz Motwicki, Marek Nowaczyk, Wiesław Walenciak, Piotr Wieczorek,
Okręg lubelski: Jacek Szyłkajtis, Paweł Sternik, Edward Pomorski, Jakub Benet, Zdzisław Muszyński, Krzysztof Bańka, Jan Czernel, Ryszard Skabara, Waldemar Rola, Roman Cyranowski, Andrzej Kata, Elżbieta Leziak, Jan Krawiec, Tomasz Bomba, Jacek Mazurek, Adam Kwaśniak, Krzysztof Głupczyński, Andrzej Sitarski, Ryszard Boratyński, Jerzy Zieliński, Jerzy Markowski, Janusz Dziuba, Bogusław Piątek,
Okręg łomżyński: Jerzy Nikliński, Jerzy Kruszyński, Jan Sierbiński, Henryk Skrodzki, Jan Bęś, Józef Foltyński, Mieczysław Kalinowski, Jan Samełko, Wiesław Pługów, Józef Wasilewski,

Okręg nowosądecki: Mirosław Bieniek, Jan Łuczak, Benedykt Polański, Czesław Pogwizd, Mieczysław Perełka, Władysław Wardęga,
Okręg olsztyński: Piotr Sobierajski, Wincenty Karnicki, Janusz Wojda, Andrzej Dawid, Michał Szadziewski, Karol Zienkiewicz, Alfred Wencławski, Mariusz Trambowicz, Piotr Matusik, Tomasz Urbanowicz, Łukasz Bieniek, Lech Żygadło, Witold Babecki,
Okręg opolski: Sebastian Czech,

Okręg ostrołęcki: Tadeusz Zadrożny, Andrzej Kuciel, Przemysław Kowalczyk,
Okręg pilski: Bronisław Judziński, Henryk Olszewski, Józef Pawlak, Andrzej Pietruszka, Ryszard Szubert, Rafał Walczyński, Jacek Zamiara, Zenon Jakubczyk, Paweł Kamiński, Tomasz Majewski, Tomasz Rożek, Łukasz Smoliński,
Okręg piotrkowski: Emil Banaszkiewicz, Tadeusz Chaś, Grzegorz Gaj, Jan Grabowski, Jacek Langkamer, Włodzimierz Młynarczyk, Marian Pasak, Ryszard Pawełoszek, Waldemar Szymczyk,

Okręg poznański: Wojciech Chałupka, Jarosław Frankowski, Krzysztof Głów, Stanisław Gruszczyński, Damian Grzelewski, Paweł Hertig, Stanisław Klechammer, Bogdan Konieczny, Marcin Kuliński, Maciej Markiewicz, Stefan Musiołowski, Piotr Stablewski,
Okręg przemyski: Marian Wardęga, Piotr Kosiorowski,

Okręg radomski: Władysław Babicki, Zygmunt Czerniejewski, Roman Czwarno, Piotr Gomuła, Marcin Jakubczak, Andrzej Kępka, Franciszek Kołacz, Ryszard Lewandowski, Paweł Małek, Józef Kościelniak, Dariusz Płodzik, Dariusz Starzyk, Marek Stolarek, Monika Szymkiewicz Wójcik, Jan Świerczyński, Tadeusz Wikaliński, Paweł Wójcicki,

Okręg rzeszowski: Adam Orlewski, Grzegorz Lis, Wiesław Szaro, Kazimierz Lubas, Janusz Szaro, Jan Pakla, Andrzej Urban, Janusz Rogala, Tadeusz Kotowicz, Leszek Konieczny, Jerzy Hyjek,
Okręg siedlecki: KŁ Gaj w Czarnowężu, Zbigniew Adamczyk, Tadeusz Rechnio, Tadeusz Wielgórski, Witold Kawecki, Aleksander Królak, Wiesław Skwarek, Janusz Zawalich, Norbert Pawliński, Henryk Smuga, Józef Ośko, Kazimierz Lewandowski, Roman Okrasa, Mirosław Ziółkowski,
Okręg sieradzki: Zygmunt Frątczak,

Okręg skierniewicki: Paweł Gałaj, Zbigniew Grabowski, WKŁ Przyszłość w Sochaczewie,
Okręg słupski: Mirosław Durasiewicz, Zygmunt Taraszkiewicz, Jan Zefert, Józef Prycki, Michał Osiów, Andrzej Nosko, Mirosław Mądry, Leszek Drąg, Jacek Waliszewski, Dariusz Przybyłowski, Kazimierz Kołtun, Dariusz Miszczuk, Zbigniew Traczyński, Zygmunt Rzeźnicki, Michał Pobiedziński, Paweł Zając, Zdzisław Dymarczyk, Wiesław Rogala, Jacek Szerszenowicz, Witold Sikora, Tomasz Szerszenowicz,
Okręg suwalski: Grzegorz Sulima, Jerzy Wrzyszcz, Czesław Romanowski, Leszek Czokajło, Henryk Wasilczyk, Bogusław Klukowski, Adam Korzeniecki, Ryszard Oleszek, Sławomir Mieczkowski, Andrzej Sikoń,
Okręg szczeciński: Tomasz Fojna, Ryszard Gąsior, Jadwiga Nadolska, Krzysztof Panasz, Julian Pliszka, Tomasz Pytlik, Sebastian Rychter, Andrzej Sandomierski, Arkadiusz Brzozowski, Przemysław Dubicki, Jarema Czechowski,

Okręg tarnobrzeski: Józef Bajek, Piotr Błąk, Tomasz Chełpa, Stanisław Czajka, Jerzy Jabczuga, Lesław Kosior, Marek Urbański,
Okręg tarnowski: Józef Świderski, Jan Sudoł, Andrzej Zieliński, Mariusz Wójcik, Tomasz Kuta, Adam Nowak, Edward Oświęcimka, Zygmunt Oleś, Zbigniew Nalepa, Jan Rutana, Roman Ryba, Ryszard Tabor, Mariusz Twardy, Aleksander Waśko, Krzysztof Widełka, Jarosław Wałaszek, Tomasz Chłopek, Stanisław Chłopek, Dariusz Kisielewski, Andrzej Kuta,
Okręg toruński: Wojciech Nielipowicz, Michał Pietrzak, Monika Szczepanowska, Ryszard Szkudlarek, Marek Wasielewski, Rafał Wydra, Maciej Arcimowicz, Jakub Danielewicz, Arkadiusz Janus, Wojciech Kurzyński, Roman Lubiński,
Okręg wałbrzyski: Grzegorz Przewłocki,

Okręg warszawski: Jarosław Abramek, Tadeusz Czyżak, Robert Głowacki, Mieczysław Grodzki, Marek Januchowski, Tomasz Karcz, Jerzy Kopka, Jarosław Kubuj, Wojciech Łągiewka, Bogdan Łopaciński, Danuta Malinowska, Piotr Materek, Jerzy Mazurek, Zbigniew Mentrak, Andrzej Michalik, Sławomir Ogorzałek, Janusz Olszewski, Roman Piotrowski, Bogdan Przewłocki, Jerzy Rosiński, Łukasz Siennicki, Jan Siwek, Bartosz Świderski, Zenon Wytrykowski, Józef Zaręba,
Okręg wrocławski: Maciej Niedzielski, Andrzej Białek, Paweł Dziadkiewicz, Adam Samiło, Julian Bajda, Marcin Kijek, Przemysław Olszewski, Adam Pawłowski, Jacek Głowacki, Kamila Wolańska, Aleksander Leśniak, Daniel Zając, Andrzej Zawada, Wojciech Błoński, Radosław Janus,

Zarząd Główny PZŁ: Rafał Nowicki, Piotr Kupidura, Kamil Stańczykowski, Seweryn Szymański.

ODZNAKA ZA ZASŁUGI DLA ŁOWIECTWA

Okręg bialskopodlaski:
Marian Głuszczuk,
Okręg bydgoski: Dariusz Siciński, Janusz Zawadziński, Zbigniew Mattya, Janina Stryjak,
Okręg gorzowski: Anna Błaszczyk,
Okręg katowicki: Danuta Jonderko, Lidia Borys,

Okręg koniński: Grażyna Niedzielska, Justyna Stasiak, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Powidzu,
Okręg krakowski: Stanisław Rybak, Wiesław Rudek,
Okręg poznański: Emilia Błaszkowska,
Okręg rzeszowski: Zygmunt Krempa, Joanna Kamycka Podziomek, Agnieszka Stachów, Ryszard Madej,
Okręg siedlecki: Anna Bloch,

Okręg suwalski: Jolanta Sarnacka,
Okręg tarnowski: Mariusz Mardosz,
Okręg wałbrzyski: Marian Ogórek,

Okręg warszawski: Andrzej Domański,
Zarząd Główny PZŁ: Janina Smolarek.

 (-) Kapituła Odznaczeń Łowieckich