Aktualności

Aktualności

Archiwum

KONGRES KULTURY - UROCZYSTE OTWARCIE

W dniach 15- 17 czerwca odbył się Kongres Kultury w Pułtusku - wydarzenie to jest już kolejnym z cyklu przedsięwzięć organizowanych z okazji 95-lecia Polskiego Związku Łowieckiego. Uroczystego otwarcia dokonał Minister Środowiska Henryk Kowalczyk oraz Łowczy Krajowy Piotr Jenoch.

Czytaj dalej

PUCHAR 95-LECIA PZŁ W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH

W dniach 2-3 czerwca 2018 r na strzelnicy myśliwskiej w Poznaniu odbyły się zawody w strzelaniach myśliwskich o Puchar 95 lecia Polskiego Związku Łowieckiego. W skład drużyny reprezentującej okręg wchodziła jedna strzelająca diana, jeden zawodnik z klasą mistrzowską i jeden z klasą powszechną.

Czytaj dalej

XXIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL " O RÓG WOJSKIEGO"

XXIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej " O Róg Wojskiego" – Pszczyna 2018 za nami. To było wyjątkowe wydarzenie o bardzo wysokim poziomie artystycznym - prezentacje zespołowe osiągnęły najwyższy europejski poziom

Czytaj dalej

ZMIANY W USTAWIE PRAWO ŁOWIECKIE

W dniu 15 czerwca 2018 roku w Sejmie RP przegłosowany został kolejny projekt zmiany ustawy – Prawo łowieckie. Projekt trafi teraz do Senatu, a następnie do podpisu przez Prezydenta RP.

Czytaj dalej

KUCHNIA POLSKA WCZORAJ I DZIŚ

W sobotę 2 czerwca odbyła się X edycja Ogólnopolskiego Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Polska Wczoraj i Dziś”, w której po raz pierwszy udział wzięli myśliwi.

Czytaj dalej