Aktualności

Aktualności

Archiwum

STRONA Z OKAZJI 95- lecia PZŁ

Z okazji jubileuszu przygotowano stronę internetową poświęconą 95-leciu PZŁ. Zapraszamy do zapoznania się z historią łowiectwa oraz najważniejszymi przedsięwzięciami organizowanymi z tej okazji.

Czytaj dalej

RODO - obowiązek informacyjny

W związku z tym, że 25 maja 2018 zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych.

Czytaj dalej

FESTIWAL KULTURY W GORAJU

W miniony weekend odbył się XXIV Festiwal Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej. To wspaniałe wydarzenie, które na stałe wpisało się w Gorajski Zamek.

Czytaj dalej

NAJLEPSI W WABIENIU JELENI

W miniony weekend w Goraju odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy w Wabieniu Jeleni.

Czytaj dalej

POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI NA DNIACH SGGW

W dniach 18-19 maja br. odbyły się Dni SGGW. Edukatorzy prowadzili zajęcia oraz konkursy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Stoisko promocyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Czytaj dalej

MYŚLIWI ZWALCZAJĄ ASF

W nawiązaniu do komunikatu Ministerstwa Rolnictwa, który ukazał się na stronie PAP - PZŁ przedstawia informację o intensywnych działaniach podjętych w ramach zwalczania wirusa ASF.

Czytaj dalej