Aktualności

Aktualności

Archiwum

KAPITUŁA ODZNACZEŃ ŁOWIECKICH

Kapituła Odznaczeń Łowieckich na swym posiedzeniu w dniu 21 października 2015r. nadała odznaczenia łowieckie następującym osobom i kołom łowieckim.

Czytaj dalej

VI BIEG ŚW. HUBERTA W TUCHOLI

W dniu 24 października 2015 r. biegacze z całej Polski przemierzali Bory Tucholskie, na 15 kilometrowej trasie BIEGU ŚW. HUBERTA, na której współzawodniczyli również myśliwi.

Czytaj dalej

HUBERTUS SPALSKI 2015

Obchody hubertowskie w Spale stanowią doniosłą, wielopokoleniową tradycję i obecnie należą do największych w Polsce plenerowych łowieckich imprez kulturalnych. W dniach 10-11 października 2015 roku odbyły się po raz XVI, a w latach 2004-2014 miały rangę obchodów ogólnopolskich.

Czytaj dalej

OGÓLNOPOLSKI HUBERTUS ŚWIĘTOKRZYSKI 2015

Przy wspaniałej, niemal letniej pogodzie - 4 października 2015 roku w Kielcach Myśliwi z całej Polski spotkali się na krajowych obchodach święta myśliwych - św. Huberta. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele najwyższych organów Polskiego Związku z Przewodniczącym Zarządu Głównego dr Lechem Blochem, marszałkiem województwa świętokrzyskiego Adamem Jarubasem, posłowie, prezesi okręgowych rad łowieckich i łowczowie okręgowi niemal z całej Polski, przedstawiciele kół łowieckich z pocztami sztandarowymi, leśnicy, sokolnicy, jeźdźcy.

Czytaj dalej

III HUBERTUS TARNOWSKI W CIĘŻKOWICACH

W dniu 26 września 2015r. Tarnowska Organizacja Łowiecka zorganizowała już cykliczną imprezę pt. „III Hubertus Okręgu Tarnowskiego”. Wszystko rozpoczęło się zbiórką myśliwych i pocztów sztandarowych na płycie rynku królewskiego miasta Ciężkowice.

Czytaj dalej