Aktualności

Aktualności

Archiwum

PUCHAR PODBESKIDZIA - WYNIKI

W dniu 30 kwietnia br. w Goleszowie w okręgu bielskim odbyły się trzecie zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Gęsiarz Szymon uzyskując 469/500pkt.

Czytaj dalej

MYŚLIWI W PARLAMENCIE EUROPEJSKIM

W dniu 19 kwietnia na zaproszenie Posła do Parlamentu Europejskiego Prof. dr hab. Bogusława Liberadzkiego delegacja polskich myśliwych przekroczyła progi Parlamentu Europejskiego.

Czytaj dalej

PUCHAR FAM PIONKI - WYNIKI

W dniu 23 kwietnia br. w Piastowie pod Radomiem odbyły się drugie zawody z Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich. Zawody wygrał Kol. Maciaszek Konrad uzyskując 478/500pkt.

Czytaj dalej

63 ZJAZD GENERALNY CIC

W dniach 22-23 kwietnia odbędzie się w Bruskeli 63 Zjazd Generalny Międzynarodowej Rady Łowiectwa i Ochrony Zwierzyny (CIC).

Czytaj dalej

KONFERENCJA NAUKOWA

W dniu 15 kwietnia w Chełmie odbędzie się III Międzynarodowa Konferencja Naukowa pt. "Zarządzanie populacjami zwierząt dziko żyjących na terenach pogranicza".

Czytaj dalej

FINAŁ "ROKU RÓŻOWYCH ŁOWÓW"

W dniu 2 kwietnia na strzelnicy myśliwskiej w Siemianowicach Śląskich odbyły się zawody strzeleckie połączone z Finałem „Roku Różowych Łowów” organizowanym przez Jagermeisterin .

Czytaj dalej

KALENDARIUM AKTYWNOŚCI ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZŁ

Zapraszamy do zapoznania się z nowością na naszej stronie internetowej. Od dzisiaj możesz sprawdzić jakie wydarzenia odbędą się w siedzibie PZŁ przy ul. Nowy Świat oraz w jakich inicjatywach biorą udział pracownicy biura.

Czytaj dalej