STRONA Z OKAZJI 95- lecia PZŁ

Z okazji jubileuszu przygotowano stronę internetową poświęconą 95-leciu PZŁ. Zapraszamy do zapoznania się z historią łowiectwa oraz najważniejszymi przedsięwzięciami organizowanymi z tej okazji.

Czytaj dalej

RODO - obowiązek informacyjny

W związku z tym, że 25 maja 2018 zaczynają obowiązywać nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, chcielibyśmy poinformować o zasadach przetwarzania danych osobowych.

Czytaj dalej

FESTIWAL KULTURY W GORAJU

W miniony weekend odbył się XXIV Festiwal Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej. To wspaniałe wydarzenie, które na stałe wpisało się w Gorajski Zamek.

Czytaj dalej

NAJLEPSI W WABIENIU JELENI

W miniony weekend w Goraju odbył się XVI Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni. Zwycięzcy będą reprezentowali Polskę na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy w Wabieniu Jeleni.

Czytaj dalej

STANOWISKO POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁOWIECKIEGO

Stanowisko Polskiego Związku Łowieckiego w sprawie doniesień o wywiezieniu poza granice Polski parostków rogacza, które potencjalnie mogą być rekordowe.

Czytaj dalej

POLSKI ZWIĄZEK ŁOWIECKI NA DNIACH SGGW

W dniach 18-19 maja br. odbyły się Dni SGGW. Edukatorzy prowadzili zajęcia oraz konkursy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Stoisko promocyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

Czytaj dalej

MYŚLIWI ZWALCZAJĄ ASF

W nawiązaniu do komunikatu Ministerstwa Rolnictwa, który ukazał się na stronie PAP - PZŁ przedstawia informację o intensywnych działaniach podjętych w ramach zwalczania wirusa ASF.

Czytaj dalej

POSIEDZENIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZŁ

W dniu 15 maja br. odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego PZŁ, na którym między innymi powołano łowczych okręgowych oraz członków zarządów okręgowych PZŁ.

Czytaj dalej

PLANOWANE PRZEDSIĘWZIĘCIA ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZŁ

Główne plany i działania, które zostaną podjęte przez Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego w najbliższym czasie.

Czytaj dalej

ROZMOWA Z ŁOWCZYM KRAJOWYM

Rozmowa z Piotrem Jenochem, nowo powołanym Przewodniczącym Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego

Czytaj dalej

POSIEDZENIE ZARZĄDU GŁÓWNEGO PZŁ

W dniu 30 kwietnia br. odbyło się pierwsze posiedzenie nowo powołanego Zarządu Głównego PZŁ. Podczas posiedzenia podjęto uchwały dot. bieżącej działalności Polskiego Związku Łowieckiego

Czytaj dalej

NABÓR WNIOSKÓW NA CHŁODNIE

Polski Związek Łowiecki realizując umowę dotyczącą finansowania ze środków NFOŚIGW chłodni do przetrzymywania dzików ogłasza nabór wniosków na chłodnie. Nabór będzie trwał od 8-31 maja 2018r.

Czytaj dalej